آداب غذا خوردن در فرانسه

غذا یکی از بزرگ‌ترین علایق مردم فرانسه به شمار می‌رود. آشپزی فرانسوی خیلی مدرن است و شامل آماده‌سازی دقیق، توجه به جزییات و استفاده از مواد اولیه تازه می‌شود. در مناطق مختلف، غذاهای متفاوتی سرو می‌شود که به شدت تحت تاثیر مواد اولیه همان محل قرار دارد. اگر به جایی دعوت شده‌اید، حتماً سر وقت برسید و تحت هیچ شرایطی بیشتر از ۱۰ دقیقه تاخیر نداشته باشید و از قبل این موضوع را تلفنی به میزبان اطلاع دهید. هر چه به مناطق جنوبی کشور می‌روید، زمان‌بندی منعطف‌تر و راحت‌تری دارند. در صورتی که به یک مهمانی بزرگ به خصوص در پاریس دعوت می‌شوید، صبح روز مهمانی گل بفرستید تا در زمان مهمانی در معرض دید عموم قرار بگیرد. فرانسوی‌ها اهمیت زیادی به نوع پوشش می‌دهند و لباس رسمی آنها معمولاً به راحتی لباس سایر کشورهای غربی نیست.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.