آداب و رسوم مردم فرانسه

فرانسه کشوریست چند ملیتی که با جمعیتی در حدود 65 میلیون ، مردمانی از فرهنگ ها و ادیان مختلف در آن زندگی می کنند. طبق آمار ، تخمین زده شده که 83٪ -88٪ از جمعیت فرانسه کاتولیکها، 2٪ پروتستانها، 5٪ -10٪ مسلمانها، 1٪ یهودیها، 1٪ بوداییها و کمتر از 1٪  از مردم فرانسه سیک هستند ،که البته در بین مردم  برتون ها، باسکها، آفریقایی ها ، اروپایی های شرقی، آسیایی های جنوب شرقی هم دیده می شوند .

اگر بخواهیم فرانسه را از نظر شکل حکومتی برسی کنیم باید گفت که، نام رسمی فرانسه “جمهوری فرانسه” است و دولت توسط رئیس جمهوری که توسط مردم برای مدت پنج سال انتخاب می شود، رهبری می شود. رئیس جمهور در این کشور مسئول تعیین سیاست های دولتی است و نخست وزیر، رئیس دولت و مسئول اجرای قوانین ، سیاست ها و هماهنگی فعالیت های وزرای دولت  است.

آداب و رسوم  فرانسوی ها به حدی خاص و جالب است  که اکثر خارجی ها را شگفت زده می کند.

در این جا کاربردی ترین آنها را برایتان شرح می دهیم تا با یک شناخت کامل سفرتان را شروع کنید :

در فرانسه اکثر بومی ها به زبان فرانسه صحبت می کنند اما در شهرهای بزرگتر مثل پاریس ، به خاطر توریست های زیادی که به این شهرهای بزرگ می روند به خوبی انگلیسی را یاد گرفته اند و با خارجی ها مکالمه می کنند .اما در کل جالب است بدانید که فرانسوی ها اصلا علاقه ای به زبان انگلیسی صحبت کردنندارند و انگلیسی مکالمه کردن برایشان کسر شان است .

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی آزمون TCFزبان فرانسه

بدینوسیله به اطلاع می رساند شروع نام نویسی آزمون TCFزبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز در حال برگزاری می باشدجهت کسب آگهی بیشتر یا

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.