آشنایی با زبان و ادبیات فرانسه

رشته زبان فرانسه با گرایش ادبی شامل دو بخش پایه و اصلی می باشد. در بخش پایه به آموزش ساختار زبان فرانسه و تقویت مهارت های زبانی شامل: درک شنیداری، گفتگو، درک متن و نگارش پرداخته می شود. در بخش اصلی که از نیم سال پنجم تدریس می شود، گونه های ادبی( رمان، نمایشنامه، شعر) از قرن هفدهم تا دوره معاصر با تکیه بر تاریخ ادبیات ، مکاتب ادبی و آثار ادبای فرانسوی هر دوره مورد بررسی قرار می گیرد. آموزش زبان فرانسه، معرفی ادبیات فرانسه زبان، تاریخ ادبیات فرانسه، تاریخچه نقد ادبی و آثار نویسندگان و منتقدین مشهور فرانسوی قرن هفدهم تا بیست و یکم از اهداف کارشناسی زبان فرانسه با گرایش ادبی است. طول دوره کارشناسی زبان فرانسه با گرایش ادبی، هفت نیم سال می باشد. دانشجویانی که در بدو ورود به این زبان آشنایی نداشته باشند، در نیم سال اول ملزم به گذراندن ۱۵۶ ساعت زبان فرانسه مقدماتی(۱۶ ساعت در هفته) خواهند بود که در این صورت، طول دوره هشت ترم خواهد بود.
فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.