آموزش مکالمه زبان فرانسه

آموزش مکالمه زبان فرانسه در رده‌های سنی مختلف و دوره‌های مقدماتی و پیشرفته در طلوع کمبریج برگزار می‌شود. رشد ارتباطات و تکنولوژی، حرکت انتقالی جوامع از سنتی به جوامع الکترونیک، وجود فضای‌ اجتماعی مجازی، همه را ترغیب به یادگیری زبان‌های مختلف به خصوص یادگیری مکالمه زبان فرانسه کرده‌ است. فارغ از این همه دلیل ذکرشده، زیبایی، جذابیت، و غنی بودن زبان فرانسه را نباید فراموش کرد.

پاسخ به این سئوال که چرا می‌خواهیم مکالمه زبان فرانسه یاد بگیریم؟ ذهن ما را به این دلایل سوق می‌دهد. زبان فرانسه یک زبان کاربردی در دنیا به شمار می‌رود. بیش از 200 میلیون نفر در پنج قاره جهان به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. صحبت کردن به زبان فرانسه در 68 کشور و حکومت رایج است. زبان فرانسه دومین زبان پرطرفدار بعد از زبان انگلیسی است. زبان فرانسه رتبه نهم زبان و کاربردی‌ترین زبان در جهان را داراست. فراموش نشود که زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی جزء زبانهایی به حساب می‌آید که می‌توان در هر کشوری فرا گرفت.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir