اسامی دانشگاه های رایگان فرانسه جهت تحصیل

فرانسه یکی از محبوب ترین مناطق برای تحصیل در خارج از کشور است، اما دقیقا شناخته شده نیست که کشور ارزان قیمتی باشد. به عنوان یک دانشجوی محصل در خارج از کشور در فرانسه، می توانید سعی کنید از کمک های مالی فدرال استفاده کنید یا یک برنامه تحصیلی در خارج از کشور پیدا کنید که بورس تحصیلی را ارائه می دهد، در ادامه به تعدادی از دانشگاه ها جهت تحصیل رایگان در فرانسه اشاره شده است.

 

هدف دانشگاه تکنولوژی این است که دانش آموزان را در حوزه مهندسی مکانیک، با تمرکز بر ویژگی ها و طراحی مواد، مدل سازی سازه های مکانیکی و مدل سازی سیستم های مکاترونیک، آموزش دهند که به صورت تمام وقت 2 سال به طول می انجامد. برنامه تخصص طراحی کاربر (UxD) در تقاطع طراحی، علوم کامپیوتری و علوم انسانی قرار دارد تا متخصصان طراحی تعامل با محور انسان را آموزش دهد. آنها متدولوژي هاي تحليل تعامل متقابل و مشاهده و فرآيند طراحي محصولات نوآورانه و خدمات فن آوري را مديريت خواهند كرد.

دانشگاه تکنولوژی فرانسه

مدرک کارشناسی ارشد بیو مکانیک و بیو تکنیک (BMI) بر روی فناوری های بهداشتی از زاویه سیستمیک تمرکز می کند. هر دو شاخه برای مهارت های چندگانه و چند فیزیکی برگزار می شوند،که به صورت تمام وقت 2 سال به طول می انجامد. فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد علوم زمین در دانشگاه برست برای توسعه و طراحی پروژه های تحقیقاتی و یا ارائه تخصص و مشاوره فعالیت در سازمان های دولتی یا خصوصی در زمینه های مختلف علوم زمین، به ویژه علوم زمین شناسی دریایی فعالیت می کنند. دانشجویان باید 245 یورو در سال را پرداخت کنند،که تحصیل در این رشته به صورت تمام وقت 2 سال زمان می برد.

برنامه مهندسی نانو ساختار در Université de Lyon به شما فرصت می دهد تا این زمینه چالش انگیز را در یک فضای محرک علمی و فرهنگی تست کنید. برنامه APE به طور مشترک توسط EHESS، ENS، Ecole des Ponts ParisTech و دانشگاه پاریس 1 Panton-Sorbonne ارائه شده است و توسط مدرسه اقتصاد پاریس تایید شده است. دانشجویان باید 250 یورو در سال را پرداخت کنند.

دانشگاه اقتصاد پاریس

این برنامه با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به کارشناسان در طراحی، تحلیل و ارزیابی سیاست های عمومی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است. این تمرین دقیق را در روشهای اقتصادی تحلیلی و کمی با تمرکز بر هر دو سیاست و تمرین ترکیب می کند. هدف از فناوری اطلاعات در کارشناسی ارشد علمی دانشگاه Grenoble Alpes این است که بدون توجه به کشور مبدا، همه دانشجویان بتوانند به آموزش عالی فارغ التحصیل در سطوح مختلف علوم رایانه ای که در آن جامعه پژوهش علمی در گرنوبل بسیار قوی است برسند.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir