با قوانین شهر پاریس بیشتر آشنا شوید

ر صدر فهرست مقاصد سفر گردشگران، معمولاً شهر پاریس به چشم می‌خورد. اگر قوانین شهر پاریس به‌دست گردشگران محترم شمرده شود، سفر به این شهر را بسیار لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

اگر می‌خواهید اوقاتتان را مثل یک پاریسی واقعی در شهر نور سپری کنید پس حتما پیش از سفر خود با قوانین شهر پاریس آشنا شوید. می‌توانید با دانستن نکاتی از نحوه‌ی سفارش دادن قهوه تا انتخاب لباس برچسب توریست را از خود دور کنید و طوری رفتار کنید که از مردم پاریس متمایز نباشید. مردم دنیا فکر می‌کنند فرانسوی‌ها متکبر و گستاخ هستند اما آن‌ها معتقدند که برداشت اشتباهی از رفتار آن‌ها صورت گرفته است و درست فهمیده نشده‌اند. حتی دیگر مردم فرانسه هم پاریسی‌ها را غیرصمیمی می‌دانند.

اما پاریس شهری پرجاذبه است که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند و نمی‌توان پاریسی‌ها را بابت خسته شدن از دست انبوه گردشگرانِ بی‌توجه شهر سرزنش کرد. با سفر به خارج از شهر پاریس هم به سرعت درمی‌یابید که فرانسوی‌ها مردمی غیرقابل پیش‌بینی، مصمم و خود رأی هستند. شعار ملی آن‌ها آزادی، برابری و برادری است و آزادی مهم‌ترینِ این سه برای فرانسوی‌ها محسوب می‌شود. همین موضوع می‌تواند توضیحی برای نگرش خودمحور فرانسوی‌ها به زندگی باشد که در مقوله‌ی استثنای فرهنگی آن‌ها هم به چشم می‌آید. همچنین عبارت معروف فرانسویِ «قوانین برای دیگران است» به‌وضوح اشاره به تمایز این مردمان با دیگران اشاره دارد.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.