توضیحاتی درمورد پرچم کشور فرانسه

معنی و مفهوم پرچم فرانسه

پرچم کشور فرانسه

پرچم کشور فرانسه متشکل از سه رنگ آبی ( به نشانه شنل مارتین مقدس)، سفید (رنگ ملی کشور فرانسه) و قرمز (به رنگ درفش جنگی عدالت کارل کبیر) می باشد، که به شکل عمودی کنار هم قرار گرفته اند. و نشانه آزادی، برابری و برادری (آرمان های انقلاب فرانسه) تشکیل شده است. در طول تاریخ به زحمت می توان پرچمی را مانند پرچم کشور فرانسه یافت که در تاریخ 200 ساله خود به دفعات ممنوع و دچار تغییر شده باشد.

نقشه کشور فرانسه

جغرافیای طبیعی کشور فرانسه

مساحت فرانسه تقریبا اندازه کشور افغانستان است. فرانسه همچنین بزرگترین کشور اروپای غربی می باشد که با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوییس، ایتالیا، موناکو، اسپانیا وو آندروا هم مرز است.فرانسه دارای آب و هوایی معتدل و چهار فصل است. حدود نیمی از خاک کشور فرانسه توسط جنگل ها و مراتع پوشیده شده است. رشته کوه های پیرنه در بخش های غربی و همچنین رشته کوه های آلپ، ژروا و وژ در بخش شرق و جنوب شرق فرانسه را احاطه کرده است. رشته کوه های آلپ زیبا ترین رشته کوه اروپا محسوب می شود و هر ساله تعداد زیادی گردشگر در فصول مختلف جذب این منطقه می شوند.فرانسه همچنین دارای تعداد زیادی رود می باشد. رودخانه سن که از شمال تا جنوب اسن کشور جاری است، از رشته کوه آلپ سرچشمه می گیرد و از پاریس نیز می گذرد.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.