رشته های موجود د دانشگاه سوربن پاریس

رشته ها موجود در دانشگاه سوربن پاریس

دانشگاه های سوربن تحقیقات را با پروژه های استراتژیک که از ابتکار سرمایه گذاری فرانسه برای آینده تامین می شوند، تسریع می کنند. تعداد استثنایی از رشته های موجود در دانشگاه سوربن پاریس به عنوان برنامه ی پیشرفت قرار گرفته است که شامل آزمایشگاه های مشترک، سرمایه گذاری مشترک، کنسرسیوم های بیوتکنولوژی و موسسات دانشگاهی بیمارستانی می باشند.

تحصیل در رشته های موجود در دانشگاه سوربن پاریس

جهت تحصیل فرانسه،دانشگاه های سوربن این کشور گزینه خوبی است زیرا دارای شبکه ی گسترده ای از مشارکت جهانی است و اقدامات بین المللی خود را بر اساس پیمان های استراتژیک در مناطق اروپا، هند، چین، برزیل، آفریقای جنوبی و ایالات متحده، و همچنین پیمان های ایجاد شده در جوامع بین المللی سنگاپور و ابوظبی را مورد هدف قرار می دهد.دانشگاه های سوربن مشارکت های برجسته ی گوناگون مانند صندلی های CAPES در برنامه ی سوربن با برزیل یا توافقنامه ی استراتژیک با موسسه ی فناوری هاربین (چین) را ایجاد کرده است.

آموزش در دانشگاه سوربن پاریس

UPMC به عنوان یک دانشگاه علمی و پزشکی پیشرو در فرانسه، برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را به 32000 دانشجو ارائه می دهد و در 120 آزمایشگاه در تعداد زیادی از حوزه ها، از جمله علوم بنیادی، تحقیق می کند و این طیف از تحقیقات هدفمند تا توسعه ی پایدار برای سیستم های پیچیده می باشد.

دانشگاه پاریس سوربن وارث اصلی سوربن قدیمی است که به قرن 13 میلادی می رسد. این یکی از اولین دانشگاه های جهان و بزرگترین دانشگاه فرانسه که به ادبیات، زبان ها، تمدن ها، هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی اختصاص دارد بود، دانشگاه پاریس- سوربن دارای بیش از 22530 دانشجو و 1300 دانش پژوه است.

تحصیل در دانشگاه های تکنولوزی سوربن پاریس

دانشگاه علم و صنعت (UTC) دارای بیش از 4000 دانشجوی مهندسی و کارشناسی ارشد و همچنین کاندیداهای دکترا است که از نوآوری های تکنولوژیکی در واحد تحقیقاتی UTC بهره می برد. برنامه ی درسی مهندسی دارای ساختار دوره ای مدولار است تا بتواند مهارت های مهندسی عالی و آموزش عمومی خوب را تضمین کند،همچنین دانشکده ی بازرگانی INSEAD در زمینه تکنولوژی به عنوان یکی از بزرگترین و مدرن ترین مدرسه های کسب و کار در جهان در اروپا، آسیا و خاورمیانه است. اعضای دانشکده ی مشهور آن از 35 کشور و با بیش از 1000 مدرک می باشند

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.