زبان اسپانیایی یا فرانسه ؟

این سوال به صورت مداوم پرسیده می شود؟ بعد از انگلیسی ، زبان اسپانیایی یا فرانسه را انتخاب کنم؟ بین دو زبان اسپانیایی یا فرانسه کدام یک کاربردی تر است.؟ و مسائلی از این دست. اما پاسخ آموزشگاه زبان پارسا این است که شاید پاسخ دقیقی برای این سوال وجود نداشته باشد. هر دو زبان اسپانیایی و فرانسه جزو پرکاربرد ترین زبان های دنیا هستند. هر دوی این زبان ها از ریشه لاتین هستند و کسانی که زبان اسپانیایی یا فرانسه را صحبت می کنند موقعیت های اجتماعی و شغلی بسیار مناسبی را بدست می آورند.

اما اگر پاسخ دقیق به این سوال را بخواهید باید گفت که شرایط شما در انتخاب زبان اسپانیایی یا فرانسه بسیار تاثیرگذار است. زبان اسپانیایی بعد از زبان چینی و انگلیسی ، سومین زبان پر گوینده در دنیا است. این زبان در کشورهای آمریکای جنوبی و بخش بزرگی از آمریکای شمالی ( به عنوان زبان دوم) صحبت می شود. در کشور های زیاد دیگری همچون اسپانیا ، پرتقال و… استفاده می شود.

اما در سوی دیگر زبان فرانسه نیز از زبان های پر گوینده در دنیا است. این زبان نیز در دنیا بسیار کاربردی است. در فرانسه ، ایالت کبک ، کشور های آفریقایی همچون الجزایر زبان فرانسه صحبت می شود. این زبان در اروپا به عنوان زبان دوم برای بسیاری از موقعیت های شغلی مورد تقاضا است. این زبان برای کسانی که رشته تحصیلی آنها رشته های علوم انسانی است بسیار پر کاربرد است.

اما اگر قصد شما مهاجرت به کشور آمریکا است ، بدون شک گزینه بهتر برای شما زبان اسپانیایی است. زبان اسپانیایی برای موقعیت های شغلی این کشور بسیار مورد تقاضا است.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.