زبان فرانسه یا آلمانی؟

زبان فرانسه در بین زبان های پرگوینده در جهان است و به طور متوسط ۱۲۰ میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند و در سوی دیگر زبان آلمانی نیز زبان مادری حدود ۱۰۰ میلیون نفر در سراسر دنیا است. پس بین زبان آلمانی یا فرانسه کدام یک می تواند گزینه بهتری برای یادگیری باشد؟آموزشگاه زبان پارسابرای پاسخ به این سوال نکات زیر را برای تصمیم گیری به زبان آموزان بیان می کند:

زبان فرانسه را بدون شک باید زبان هنر و فرهنگ دانست. کشور فرانسه در قاره اروپا از دید بسیاری همانن کشور ایران در آسیا است. این کشور در ادبیات ، هنر ، فلسفه و سینما سرآمد دیگر کشور های اروپا است. پس اگر فردی هستید با علایق مشابه و یا رشته تحصیلیتان با حوزه علوم انسانی در ارتباط است،  بین زبان آلمانی یا فرانسه ، می توان گفت زبان فرانسه برای شما گزینه ی بهتری است.

اما در طرف دیگر زبان آلمانی را می توان زبان صنعت ، تجارت و اقتصاد دانست. کشور آلمان ثروتمند ترین کشور اتحادیه اروپا است و در زمینه مهندسی جز قدرتمندترین کشور های دنیا است. پس اگر رشته تحصیلیتان جزو رشته های مهندسی است و یا قصد تجارت را دارید ، می توان گفت زبان آلمانی برای شما مناسب تر است.

اما آموزشگاه زبان پارسا به شما پیشنهاد می دهد که هیچ پاسخ دقیقی برای انتخاب بین فرانسه یا آلمانی وجود ندارد، بلکه شرایط شما در این مسئله بسیار تعیین کننده است. علاقه شخص به یک زبان یا فرهنگ می تواند کلیدی ترین بخش در انتخاب یک زبان و آموزش زبان باشد. آموزش زبان آلمانی یا فرانسه ممکن است برای شما ساده ترین و شیرین ترین کار ممکن باشد اگر به آن علاقه داشته باشید

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir