شرایط زندگی در فرانسه

شرایط و هزینه های زندگی در فرانسهکشور فرانسه از زیباترین کشور هاییست که معمولا قشر مرفه و توریست این کشور را جهت مسافرت های توریستی یا مهاجرت های کوتاه مدت و بلند مدت انتخاب مینمایند. با جاذبه های توریستی و صنعتی بسیار جالبی که دارد افراد زیادی هر ساله برای دیدن این کشور پهناور به قاره ی اروپا سفر میکنند. از کشور عزیزمان ایران هم بسیاری از مردم جهت سفر های توریستی به شهرهای زیبای این کشور بهفرانسه مسافرت مینمایند.مهاجرت به فرانسه سالهاست که از طرق زمینی ، هوایی و دریایی انجام میپذیرد. مهاجرت به فرانسه میتواند در روحیه ی هر شخصی که نیاز به تنوع در روال و روتین زندگیش داشته باشد اثر بسیار مثبتی بگذارد. کشورفرانسه با داشتن پایتخت بسیار زیبایش، و زبان خاص و طبیعت مثال زدنی میتواند هر ساله توریست و سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب کند. همسایگی کشور فرانسه با لوکزامبورگ، بلژیک، آلمان، سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا، موجب گشته از اهمیت زیادی برخوردار گردد. اگر شما هم متقاضی سفر به کشور فرانسهباشید می توانید پس از ورود به این کشور با قرار گرفتن در نزدیکی اسطوره ی تاریخی اروپا، یعنی برج ایفل پاریس، به ابهت و تمدن این کشور پی ببرید.جاذبه های فرانسه واقعا جذابیت داشته و ارزش وقت گذاشتن دارد. اگر شما پس از ورود به فرانسه از lifestyle  آن خوشتان بیاید و قصد زندگی در فرانسه داشته باشید، نیاز است قواعد و اصول آن را رعایت نمایید. منظور ، قانون هاییست که بر مهاجرت های بلند مدت بهفرانسه حاکم است. همچنین، نیاز است نظام حقوقی این کشور را بشناسید. از نقطه نظر  حقوقی ، کشور فرانسه با کشورمان شبیه است.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.