طرح اقامت کشور کانادا

دولت کانادا  تا قبل سال ۲۰۱۵ طرح اسکیل ورکر  فدرال را داشت که از لحاظ امتیاز و فاکتورشباهت زیادی به طرح اقامتی کبک داشت . از ابتدای سال  ۲۰۱۵ دولت کبک طرحی را به نامexpress EnTry یا ورود سریع وارد سیستم خود کرد. فلسفه این طرح سریع تر انجام شدن کارهای اداری بود.برای متقاضیان و ورود سریع آنها به خاک کانادا .

این طرح طرحی است که شامل  ۱۲۰۰ امتیاز است.این ۱۲۰۰امتیاز را دولت فدرال برای آن فاکتورهای مختلفی تعریف کرده است که شامل سن،سابقه کار،داشتن اقوام درجه یک در کانادا،داشتن مدرک زبان، مدرک زبان دوم، ودو تا از امتیازات بزرگی که برای افرادی است که از یک کار فرمای کاناداییjob offer  داشته یا طرح ایالتی داشته باشند womimation .

دو تا  ۶۰۰ امتیاز میتوانند بگیرند.یعنی هر فردی که job offer یا طرح ایالتی داشته باشد میتواند ۶۰۰ امتیاز از ۱۲۰۰ امتیاز را بگیرد.

سوابق کار بدین صورت است که فرد باید فرم مخصوصی که در سایت کانادا وجود دارد مشخصات فردی خود  را بنویسد . و مشخصات تحصیلی، مشخصات مدرک زبان ، مشخصات job offer را در سایت ثبت میکند. وپس از ثبت اطلاعات وقتی دکمه submit را بزنید امتیازات فرد  در این طرح مشخص میشود. پس از این موضوع در هر ماه در هر قرعه کشی که توسط دولت انجام میشود از بالاترین امتیاز ممکن که میتواند ۱۲۰۰ باشد و تا ۱۵۰۰ نفر دولت برمیدارد . وآخرین نفر را که برمیدارد هر ماه امتیازش را در سایت خود اعلام میکند. از ژانویه سال ۲۰۱۵ افرادی که طرح express entry قبول شدند هیچ موقع امتیازات آنها  کمتر از ۴۵۲ نبوده و همیشه بین ۴۵۲ تا ۴۷۰ بوده است .

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir