غذا و نوشیدنی در فرانسه

برهیچ‌کس پوشیده نیست که غذا و نوشیدنی‌های فرانسوی جایگاه والایی را در جهان به خود اختصاص داده‌اند. باوجوداینکه کلمه “غذای فرانسوی” بر غذای تمام مناطق کشور فرانسه دلالت دارد، اما هر منطقه سبک و روش مخصوص آشپزی خود را دارد. برای مثال ساکنین مزارع کشاورزی نرماندی و سواحل اقیانوس اطلس غذاهای خوشمزه‌ای‌ را با ماهی، صدف، سیب و غیره طبخ می‌کنند. غذای مشهور مردم بورگونی Boeuf Bourguignon (گوشت مکعبی پخته‌شده در شراب قرمز) است و مناطق جنوبی فرانسه نیز از روغن‌زیتون، گوجه تازه، قارچ، سیر، مرزنگوش و ریحان در طبخ غذاهای خوشمزه خود استفاده می‌کنند. اگر با تهیه بلیط هواپیما فرانسه از این کشور بازدید کردید، حتماً غذاهای خوشمزه‌ای چون Soupe à l’oignon، Cassoulet، Flamiche و Confit de canard را پیش از بازگشت امتحان کنید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.