فستیوال‌ های فرانسه و آشنایی بیشتر با فرهنگ و هنر این کشور

فستیوال کورژی اورانژ

یک مراسم خاص برای اپرا؛ این فستیوال تابستانی زیبای محلی برای حضور علاقه‌مندان به اپرا است. تمامی آثار، مختص این فستیوال مشهور تولید می‌شوند و شرکت‌کنندگان هرساله اقدام به تغییر کارهای خود می‌دهند. تالار نیم‌دایره‌ای شکل سبک روم باستان در فستیوال کورِژی اورانژ (Choregies Orange) به خاطر محل زیبای استقرار آن بر روی یک سنگ و خاصیت صوتی آن بسیار مشهور است. این فستیوال در دهه‌ی اول قرن نوزدهم شروع به کار کرده و هر روز نیز به محبوبیت آن افزوده می‌شود.

فستیوال های فرانسه

کارناوال نیس

چه چیزی بهتر از شرکت در یک کارناوال در کلاس جهانی، اما در یکی از بهترین شهرهای جهان، است؟ فستیوال‌ها در فرانسه به پای این مورد نمی‌رسند. کارناوال نیس (Nice) که برخلاف دیگر فستیوال‌ها در فصل زمستان برگزار می‌شود، کاملاً متفاوت بوده و محلی مناسب برای شرکت همراه با دوستان و اعضای خانواده به‌منظور لذت بردن از جشن‌های محلی بی‌نظیر است. اگر به فکر رژه‌های بزرگ و آتش‌بازی‌های حیرت‌انگیز هستید، در هیچ کجا بهتر از نیس نمی‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. چشم‌انداز ساحل فرنچ ریویِرا (French Riviera) در جنوب فرانسه نیز به زیبایی این فستیوال افزوده و آن را به یکی از مهم‌ترین جشن‌های برگزارشده در این کشور تبدیل کرده است.

فستیوال آوینیون

به‌مانند اکثر رویدادها، فستیوال‌های مشهور فرانسوی نیز به میزان زیادی بر روی هنر و فرهنگ تمرکز کرده‌اند. یکی از موارد مشهور، فستیوال آوینیون (Avignon) است. هنرمندان بسیاری از نقاط مختلف جهان راهی این فستیوال می‌شوند؛ بنابراین اگر به دنبال مکانی برای الهام گرفتن هستید، آوینیون می‌تواند انتخاب خوبی باشد. آوینیون همچنین یکی از قدیمی‌ترین فستیوال‌های کشور است. این مکان زیبا محلی برای برگزاری شاخه‌های مختلف هنر نظیر موسیقی، تئاتر، رقص و سینما بوده و تابه‌حال چهره‌های مشهوری را از زمین‌های کاخ پاپ (Pope) به دنیا معرفی کرده است. رویدادهای این فستیوال در سراسر شهر آوینیون برگزار می‌شوند و همین امر به بازیگران ناشناس و جوان تئاتر برای پیشرفت در حرفه‌ی هنری‌شان کمک می‌کند. همین امروز نام این فستیوال را در تقویم خود در ماه جولای علامت بزنید، زیرا اینجا بدون شک محلی است که تمام هنر دنیا در آن جمع می‌شود.

فستیوال های فرانسه
فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.