مدرک B2 زبان فرانسه

مدرک b2 زبان فرانسه

آیا با مدرک b2 فرانسه آشنا هستید؟ آیا می دانید b2 به چه سطحی از فرانسه می گویند؟ آیا می دانید با سطح b2 به چه سطحی از دانش فرانسه می رسید؟ آیا می دانید مدرک b2 چه قابلیت هایی دارد؟
زبان فرانسه دارای 6 سطح می باشد: A1  A2  B1  B2  C1  C2
همانطور که می‌دانید ارائه مدرک فرانسه سطح B2 برای مهاجران کبک  و همچنین ادامه تحصیل در دانشگاه های فرانسوی زبان الزامی شده است. دانشگاه‌ های فرانسوی زبان برای رشته‌ های مهندسی سطح زبان B2 یا B1 از شما می‌خواهند. برای رشته‌های حقوق و پزشکی سطح زبان بالاتر یعنی C1 و C2 لازم است. در سطح b2 زبان آموز به دانش کامل و جامعی از فرانسه می رسد. می تواند به راحتی صحبت کند، در مورد موضوعی بحث کند و استدلال و برهان بیاورد، صحبت های پیجیده را متوجه شود، اکثر اخبار تلویزیون و برنامه های معمول را متوجه شود، بتوانید گزارش و یا مقاله ای را بنویسد، از یک فیلم زبان فرانسه قسمت اعظم فیلم را متوجه شود و….

مدرک tcf b2 زبان فرانسه

برای قبولی در آزمون tcf برای مهاجرت به کانادا داشتن مدرک b2 الزامی می باشد. دانشگاه های فرانسوی زبان برای رشته های مهندسی سطح زبان b2 از شما می خواهند. این آزمون منحصرا برای مهاجرین کانادا طراحی شده و برای ورود به دانشگاه های فرانسوی زبان نمی شود از آن استفاده کرد. مدرک آن بعد دو تا سه ماه به شما داده می شود.

 

مدرک delf b2 زبان فرانسه

مدرک b2 delf بالاترین سطح آزمون delf فرانسه می باشد. برای ادامه تحصیل در رشته های انسانی و مهندسی داشتن مدرک B2 الزامی می باشد. سطح B2 همانند آزمون های دیگر delf، از چهار مرحله تشکیل شده است. که نسبت به سطوح دیگر مدت زمان بیشتری به فرد داده می شود. سوالات به صورت تستی تشریحی و کوتاه پاسخ می باشد

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.