مراسم عروسی در فرانسه

مراسم عروسی در فرانسه

در این مراسم که به عنوان آخرین شب زندگی مجردی عروس و داماد به شمار می رود عروس و داماد هر کدام به تنهایی در کنار دوستانشان ساعاتی را خوب و خوش می گذرانند. این مراسم عموما حدود یک هفته قبل از برگزاری مراسم عروسی برپا می شود. این جشن درواقع فرصت خوبی است که عروس و داماد به یاد روزهای مجردی خود لحظاتی را با دوستان مجردشان بگذرانند . این مراسم می تواند در غالب یک شام ساده یا گذراندن یک روز کامل باشد.

این مراسم معمولا با شادی و شور وصف ناپذیری همراه است و ازجمله رسم های جالب و هیجان انگیز در این کشور به حساب می آید.

انتخاب چهار عنصر توسط عروس :

رسم است که در فرانسه برای داشتن یک ازدواج خوشایند و موفق عروس خانم برای عروسی خود چهار عنصر را انتخاب می کند که در روز عروسی همراه او حضور دارند ازجمله : یک شئ قدیمی ، یک شئ جدید ، یک وامی که گرفته شده  و یک چیز به رنگ آبی . این چیز می تواند لباس ، جواهرات ، دامن ، جوراب ، گوشواره و … باشد.

حلقه ازدواج :

در مراسم ازدواج فرانسوی ها حلقه ای بین انان رد و بدل می شود که همان حلقه ازدواج است . در همه جای دنیا حلقه ازدواج را در انگشت دست چپ می کنند. به این دلیل که باور دارند تنها رگی که مستقیم وارد قلب می شود و با آن ارتباط مستقیم دارد انگشت دست چپ است. به این رگ رگ عشق می گویند.

معمولا در مراسم ازدواج حلقه ها توسط شخص سومی برای عروس و داماد آورده می شود.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.