معرفی بهترین دانشگاه های فرانسه برای تحصیل

دانشگاه های برتر فرانسه برای تحصیل

دانشگاه اکول نرمال سوپریور (Ecole Normale Supérieure)، پاریس

این دانشگاه که در محله لاتین پاریس قرار دارد در سال ۲۰۱۷ رتبه اول دانشگاه های فرانسه و رتبه ۴۳ دانشگاه های دنیا را پیدا کرد. این دانشگاه که در سال ۱۷۹۳ تاسیس شده یکی از دانشگاه های رقابتی و معتبر این کشور است و در علوم انسانی و علوم مختلف بسیار قوی عمل می کند. حتما اگر بهتان بگوییم ۳۱ نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه موفق به کسب جایزه نوبل شدند به چشم دیگری به این دانشگاه نگاه می کنید. البته فیلسوف هایی مثل میشل فوکو و ژاک دریدا هم در این دانشگاه تحصیل و مدرک خود ا از اینجا گرفتند. این دانشگاه در ابتدا برای تربیت معلم تاسیس شد اما امروز به آموزشگاهی برای تربیت محققان و استادان تبدیل شده است.

دانشگاه اکول نرمال سوپریور

فرانسه یکی از محبوب ترین مقاصد دنیا برای تحصیل است و ۳۱ دانشگاه و موسسه آموزشی این کشور در لیست بهترین دانشگاه های دنیا هستند که تعدادی از آن ها در پاریس و بقیه در دیگر شهرهای این کشور پراکنده اند. پاریس یکی از پربازدیدترین شهرهای دنیاست و حتی آن را یکی از زیباترین شهرهای جهان هم می دانند پس مطمئنا تحصیل در آن می تواند خیلی لذتبخش و رویایی باشد هر چند دیگر شهرهای فرانسه هم دانشگاه های برتر زیادی را در خود جای داده اند. اگر آرزو دارید که در فرانسه تحصیل کنید مطمئنا دوست دارید بدانید که کدام یک از دانشگاه های این کشور بهتر هستند، دلتان می خواهد دانشگاه های برتر این کشور را کشف کنید و بهترین تحصیل را در فرانسه داشته باشید. مطمئنا دانستن رتبه بندی دانشگاه ها به دانشجویان و محققان کمک می کند تا کیفیت تحصیل در دانشگاه های مختلف را با هم مقایسه و بهترین داشنگاه های جهان را شناسایی کنند. رتبه بندی دانشگاه های با فاکتورهای مشخصی معلوم می شود؛ برخی از رتبه بندی ها فقط روی کیفیت تحقیقات دانشگاه ها تمرکز دارند در حالی که برای بقیه رتبه بندی ها شاید کیفیت آموزش از فاکتورهای دیگر مهمتر باشد. البته دانشجویان برای انتخاب محل تحصیل فقط نباید به رتبه جهانی آن دانشگاه نگاه کنند و باید فاکتورهای دیگر مثل فرصت های کارآموزی، زبان آموزش و یا مکان تحصیل را هم در نظر بگیرند. بعد از بررسی این موارد می فهمید که بهترین دانشگاه برای شما لزوما دانشگاهی با رتبه های بالای جهانی نیست. در ادامه الی گشت را همراهی کنید تا با بهترین دانشگاه های فرانسه آشنا شوید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.