معرفی جشن ها وفستیوال های معروف فرانسه

جالب ترین جشن ها و فستیوال های فرانسه

|| 7 جشن و فستیوال جالب فرانسه

برگزاری جشن ها و فستیوال های متعدد، بر محبوبیت فرانسه و مخصوصا پاریس افزوده است. فرانسوی ها به هر بهانه ای، کارناوالی تشکیل می دهند تا خوش بگذرانند و شاد باشند.

جشنواره ی موسیقی راک ان سن (Rock en Seine)

مطمئنا طرفداران موسیقی به سبک راک از این جشنواره بسیار لذت خواهند برد. راک ان سن همه ساله در حومه شهر پاریس اجرا می شود که اخیرا محبوبیت زیادی بین موسیقی دوستان پیدا کرده است.

جشنواره ی موسیقی راک ان سن فرانسه

شب سفید (Wight Night)

شب های روشن را معمولا با رقص های محلی و موزیک های شبانه اسپانیا می شناسیم. پاریس هم شب هایی دارد که علاقه مندان آن فرصتی برای خوابیدن ندارند. در این شب بخصوص، چه ساکنین و چه گردشگران از امکانات فرهنگی سطح شهر به صورت کاملا رایگان بهره می برند. سینماها، موزه ها، آمفی تئاترها، کتابخانه ها، پارک ها و می توان گفت تمامی شهر هیچ هزینه ای برای مردم ندارد.

شبهای سفید فرانسه

جشن روز باستیل (Bastille Day)

مردم فرانسه هر ساله چهاردهم جولای را به عنوان روز دموکراسی فرانسه جشن می گیرند. این روز از تعطیلات رسمی فرانسه محسوب می گردد.

جشن روز باستیل

جشنواره هنرهای تابستانی (paris quartier d’ete)

اگر به دیدن فیلم و تئاتر در فضای باز علاقه دارید فصل تابستان بهترین فصل و پاریس بهترین شهر برای تجربه چنین جشن هایی است. گردشگران حدود یک ماه از این جشنواره لذت خواهند برد.

جشنواره هنرهای تابستانی فرانسه

جشنواره ساحلی (beach Festival)

فرانسوی ها از هر پتانسیلی برای برگزاری جشنواره های متعدد بهره برده اند. ایجاد ساحلی مصنوعی و جذاب در امتداد رود سن، لذت درک زیبایی های این رودخانه پرآب را دوچندان می کند.

جشنواره ساحلی فرانسه

جشن سال نو چینی (Chinese New Year)

این جشنواره در محله های چینی نشین و توسط ساکنین محلی برگزار می شود. مراسم آیینی چین باستان با تلفیق رنگهای شاد، هر بیننده ای را به وجد می آورد.

جشن سال نو چینی فرانسه

جشنواره رقصهای محلی خیابانی (Street Techno)

هر ساله چند صد هزار نفر در این فستیوال مهیج شرکت می کنند پس اگر به دیدن رقص های خیابانی و شنیدن موزیک با صدای بلند در فضای باز علاقه دارید این جشنواره را از دست ندهید.

جشنواره رقصهای محلی خیابانی پاریس

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.