موقعیت کشور فرانسه در اروپا

کشور فرانسه در ۵۰۰ سال گذشته یکی از بزرگترین قدرت های فرهنگی، نظامی، اقتصادی در جهان بوده است و در اتحادیه اروپا بزرگترین به شمار می رود. در قرن ۱۷ و ۱۸ میلادی کشور فرانسه قسمت های بزرگی از شمال آفریقا و جنوب شرق آسیا را مستعمره خود کرد و در قرن بیستم به دومین امپراتوری مستعمره جهان تبدیل شد.فرانسه یکی از کشورهای اروپای غربی است که دارای  قلمروهای زیادی می باشد. کشور فرانسه جزو کشورهای است که هم در دریای میترانه ساحل دارد و هم در اقیانوس اطلس. کشور فرانسه با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا هم مرز می باشد.در کشور فرانسه ادیان مختلفی وجود دارد که ۶۴ درصد آنها کاتولیک ، ۲۸ درصد انها بدون دین ، ۳ درصد انها پروتستان و مابقی دیگر ادیان ها هستند.

کشور فرانسه از نظر آب و هوایی جزو کشورهای معتدل و مدیترانه ای قاره اروپا است. شهرهای فرانسه دارای آب و هوای متفاوتی می باشند که در کل شامل قیانوسی، مدیترانه ‌ای، اقیانوسی مرطوب، سرد و زمستانی می باشد .کشور فرانسه به خاطر موقعیت جغرافیای بسیار عالی و وجود اثار تاریخی و همچنین مراکز خرید و مراکز تجاری بسیار، مقصد مناسبی برای گردشگران و دوست داران تور فرانسه است. کشور فرانسه دارای شهر زیادی است که از جمله انها می توان به این موارد اشاره کرد که عبارتند از:

پاریسمارسیتولوزنیسنانت

تور فرانسه یکی از بهترین مقصد گردشگری جهان است و به واسطه آن یکی از مکان های امن در جهان به شمار می رود. کشور فرانسه یکی از پرجابذه ترین کشورهای اتحادیه اروپا محسوب می شود. دیدنی های فرانسه تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد در کشور فرانسه بزرگترین سواحل و بزرگترین کوه ها وجود دارد و همچنین بهترین آثار تاریخی، زیباترین شهرها، زیباترین قلعه ها، بهترین روخانه ها و دهها ومورد دیگر که همین دلایلی شده است که تور فرانسه جزو محبوبترین تورها به شمار آید. کشور فرانسه چیزی برای همه سنین و سلیقه ها دارد که همین امر یکی از دلایلی است که باعث می شود مقصد گردشگری شماره یک جهان باقی بماند.
پاریس پایتخت فرانسه و مطمئنا جالب ترین شهر جهان است. با موزه ها و بناهای تاریخی، بلوار های زیبا و فرهنگ متفاوت، رستوران ها و فضای منحصر به فرد آن باعث شده است که شهر پاریس از دیگر پایتخت های جهان متفاوتتر باشد.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.

farideh-hejazi.ir فریده حجازی