همه چیز درباره فرانسه

فرانسه کشوری است که بیشتر مردم از دیدن آن بیشتر از کشورهای دیگر لذت می برند.

فرانسه یکی از کشورهایی است که در دنیا به لحاظ جغرافیایی بیشترین تنوع را دارد.   شهرهای آن شامل برخی از بزرگترین گنجینه ها در اروپا است، حومه آن نیز آباد است. فرانسه دارای ده ها جاذبه مهم توریستی از جمله پاریس ، خط ساحلی فرانسه ریویرا  ، سواحل اقیانوس اطلس، استراحتگاه ورزشی در زمستان در کوه های آلپ فرانسه ، دره لویر، بریتنی و نرماندی است.   فرانسه به خاطر هنر آشپزی (به ویژه شراب و پنیر)، تاریخ، فرهنگ و مد مشهور است.

درک بیشتر

“تنها با قلب است که می توان به درستی دید. چیزی که ضروری است برای چشم قابل مشاهده نیست.”   آنتوان دو سنت اگزوپری، از شازده کوچولو

فرانسه محبوب ترین مقصد توریستی جهان برای بیش از بیست سال (83 میلیون بازدیدکننده در سال 2012 داشته است) بوده است.   شهر فرانسه در غرب اروپا است و دارای مرز مشترک  با بلژیک ، لوکزامبورگ و آلمان از شمال شرق، سوئیس از شرق، ایتالیا از جنوب شرق است.   اسپانیا و کشور کوچک آندورا در غرب ، در رشته کوه پیرنه قرار دارند.   دریای مدیترانه با دره های کوچک در جنوب فرانسه قرار دارد. در غرب، فرانسه   به خط ساحلی اقیانوس اطلس وصل است، در حالی که  در شمال کانال انگلیسی قرار دارد که در امتداد آن آخرین همسایگان فرانسه، انگلستان  (بخشی از پادشاهی متحده ) قرار دارد.

در کارائیب، فرانسه از طریق قلمرو سنت مارتین فرانسه که هم مرز با قلمرو هلندی سنت مارتن است  هم مرز با هلند است. پنج منطقه خارجی نیز بخشی از فرانسه هستند: مارتینیک و گوادلوپ در کارائیب ، گویان فرانسه در جنوب امریکا ، و ریونیون و مایوت هر دو در سواحل ماداگاسکار.   فرانسه همچنین دارای مناطقی در ماورای دریا است که جزو سرزمین فرانسه محسوب می شود.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.