چرا دانستن زبان فرانسه حائز اهمیت است ؟

آموزش زبان فرانسه و یادگیری آن همانند زبان انگلیسی همواره از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است وافراد با دلایل و انگیزه های مختلفی همچون ادامه تحصیل ، مهاجرت ، تجارت و کسب و کار ، مسافرت تفریحی یا کاری و دلایلی دیگر باعث فراگیری این زبان شده است

دراین مطلب قصد داریم  اهمیت یادگیری زبان فرانسه را به شما نشان دهیم و اشاره نماییم :

 

در این دنیای امروزی دانستن تنها یک زبان خارجی کافی نیست . افرادی که قادر هستن به چندین زبان خارجه صحبت کنند مسلما موقعیت های کاری بیشتر و بهتری را در کشور خود و در سطح بین الملل خواهد داشت

کشور فرانسه بعنوان پنجمین قدرت اقتصادی جهان ، دارای مراکز بزرگ و معتبر تجاری در سراسر جهان میباشد.

درنتیجه افرادی که به زبان فرانسوی تسلط دارند شانس بیشتری برای جذب شدن در شرکت های فرانسوی را در سطح بین المللی خواهند داشت .

 

درحال حاضر 200 میلیون نفر در سراسر جهان به زبان فرانسه صحبت میکنند و این زبان ، زبان رسمی و اداری 68 کشور ازجمله : بلژیک ، سوییس ، موناکو ، کانادا ، ماداگاسکار ، بلغارستان ، لبنان ، مراکش ، تونس و …می باشد.

 

طبق توافق دولت کانادا و ایالت کبک ، این استان به تنهایی می تواند مهاجران را گزینش و انتخاب کند و اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق کبک بسیار آسان تر از اقدام به مهاجرت از طریق دولت فدرال است .

 

زبان فرانسه زبان بین المللی آشپزی ، مد ، تئاتر ، هنرهای تصویری و معماری میباشد.

 

کشور فرانسه ، نخستین انتخاب و مقصد توریست ها میباشد و سالانه حدود 70 میلیون توریست از کشور فرانسه دیدین می کنند .

 

 

یادگیری زبان فرانسه ، به یادگیری زبان فلسفه و ادبیات کمک میکند ، زبان فرانسه ” زبان روشنفکران است ” زبان فرانسه  به فلسفه ای اشاره دارد که ایده و تفکر حوق بشر را درجهان پایه ریزی کرده است  . زبان افکار بزرگانی چون دکارت ، ساتر و دریدا و دانشمندان بزرگی همچون ماری کوری و پییر لویی پاستور و دیگر میباشد.

 

 

برخلاف باور عمومی که زبان فرانسه سخت است زبان هیجان انگیزی در طول دوره یادگیری میباشد . این زبان به سبب شیوایی و ملودیک بودن نزد کودکان نیز بسیار محبوب است .

 

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir