بهترین شهر فرانسه برای اقامت و تحصیل

لیل بسیار نزدیک به مرز بلژیک است، لیل یک شهر دلربا در شمال فرانسه است که معروف به Grande Braderie می باشد. بازار لیل در ماه سپتامبر برقرار می شود درست زمانی است که بازار، خیابان های شهر را به مدت 48 ساعت کنار می زند. Lille بهترین شهر برای بازدید است اگر شما علاقه مند به ظرافت هایی مانند وافل، میگو و سیب زمینی سرخ کرده هستید. پس از یک وعده غذایی شاداب، در  Palais des Beaux-Arts de Lille، یکی از بزرگترین موزه هنرهای زیبا در فرانسه، در میان شاهکارهای گمشده کمی تامل کنید.

شهر استراسبورگ در فرانسه

استراسبورگ در نزدیکی مرز آلمان قرار دارد و با جنب و جوش بازار نشان می دهد که چرا بازار کریسمس آنقدر واقعی است و به سمت سنتی ترین هاست. اما شما مجبور نیستید تا ماه دسامبر صبر کنید تا از این شهر زیبا لذت ببرید. لذت بردن از یک پیک نیک زمانی که در تابستان در Parc de l’Orangerie نور خورشید به پوست شما برسد و یا در زمستان که سرما بعضی از گیاهان (کلمهای تخمیر شده) را از بین می برد، زمان مناسبی برای پیک نیک است.

از موسسات اروپایی بازدید کنید و هنگام غروب خیلی زود به بالای کلیسای جامع برای لذت بردن از یکی از دیدگاههای هیجان انگیز شهر بروید تا آن را از دست ندهید. Nice، واقع در Côte d’Azur، به نام Promenade des Anglais شناخته شده است و دارای برخی از بهترین سواحل شنی در فرانسه است که در آن شما می توانید از خورشید قبل از غروب در انتهای دریا لذت ببرید.

شهر تولوز و سنت مالو در فرانسه

تولوز همچنان به عنوان گل رز ویل (شهر صورتی) شناخته می شود، تولوز یک شهر محبوب با دانش آموزان گسترده است. Place du Capitole معروف ترین و قابل توجه ترین میدان شهر است که در قلب شهر واقع شده، از آنجا می توانید یکی از خیابان های اصلی را که از محله مرکزی خارج می شود، بیابید. برای اضافه کردن یک حس عجیب و غریب به اقامت خود، می توانید از باغ ژاپنی آرامش بخش نزدیک به مرکز کنگره نیز دیدن کنید.سنت مالو در شهر بریتانی واقع شده است، شهر قلعه ها برای اولین بار بر روی یک جزیره سنگی ساخته شد. در آنجا، شما باید طعم شیرینی های Breton (کیک) مانند کیک های شیرین یا طعم دار یا کوین آمن ها را بچشید، که کیک های خرد شده ای با نان خمیر حاوی کره شیرین هستند.

جای تعجب نیست که چرا نیس مقصد «مروارید آلپ فرانسه» یا «ونیز از آلپ ها» نام دارد. آنیس ممکن است زمانی که شما به فرانسه فکر می کنید اولین شهری باشد که به ذهنتان بیاید ، اما این شهر پنهان شما را نا امید نمی کند. این شهر بسیار معروف برای دریاچه ای که پر از گردشگران پرشور در تابستان است معروف شده و دارای جاذبه های فراوانی است که شما را مشغول خود نگه می دارد.

شهر ریکویر در فرانسه

چه کسی می تواند در برابر روستای جذاب Riquewihr در شرق فرانسه مقاومت کند و به دیدنش نرود. آنها می گویند این روستایی است که الهام بخش نظم زیبایی و جان جهان است. از میان قرن های 15 و 18، کوچه های زیادی را در میان خانه های نیمه چوبی تراشیده شده با دست و رنگ های چشم نواز باقی مانده است. این ها افسانه ای است که در گذشته، از سمت مغازه دارها در Riquewihr که مجبور به رنگ آمیزی متفاوت با توجه به حرفه خود (نانوایی، شوی، قصابی، و غیره) بودند، بجای مانده است.

فقط هفت مایل دورتر از ریکویر، کلمار را خواهید یافت. یکی از بهترین زمانها برای بازدید از این شهر کوچک در ماه دسامبر، برای تعطیلات کریسمس است. بازار کریسمس این شهر ، مانند استراسبورگ، بسیار سنتی و معتبر است. با این حال، اگر شما آب و هوای سرد را دوست ندارید، بهار یا تابستان در این روستا نیز می تواند بسیار جادویی باشد

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir