12 مورد از تاپ ترین جاهای دیدنی و گردشگری کانادا

ونکوور کانادا احاطه شده با آب

ونکوور واقع در در قلب جنوب غربی بریتیش کلمبیا است و از سه جانب با آب احاطه شده است و شهر ساحلی پر از تنوع و محبوب میباشد و یکی از مهم ترین و جذابترین اماکن دیدنی کانادا نیز محسوب می شود. آب و هوای ملایم و زیبایی های طبیعت آن درطول سال تماشاگران بسیاری را برای دیدن خود اغوا میکند. این بندر زیبا همچنین دارای مناظرهنری ، موسیقی و آشپزی است.

در طول سفر:کاووش در پارک استنلی، آبادی 1000جریبی با جنگل های سرسبز، سواحل و مسیرهای پیاده روی، قدم زدن در باغ گیاه شناسی ون دوسن، پیاده روی هیجان انگیز در پل معلق کاپیلانو ؛ مشاهده سالن های المپیک زمستانی 2010 و دیدن از ارکستر سمفونیک ونکوور. ونکوور شهر گران قیمتی است در حقیقت ، در یک نظر سنجی بعنوان پرهزینه ترین شهر آمریکای شمالی شناخته شد.

آدام ملنیک منطقه کوهستانی کانادا

به نام بزرگراه 99 شناخته میشود، که ونکوور را به ویستل وصل میکند.این منظره کوهستانی به علت کوه های جذاب و دیدنی اسکی و اسنوبوردهای روز دنیا و اقامتگاه های پراکنده، مورد توجه قرار میگیرد. این مکانی که در ارتفاعات واقع شده ، بهشتی است برای افرادی که به فعالیت های زمستانه علاقه دارند. و نیز بدون شک این مکان برای دوچرخه سواری در کوهستان فوق العاده است.

ویکتوریا ی کانادا

یکی از مقاصد نادیده گرفته شده در کانادا ، ویکتوریا ، پرش از ونکوور است. در اینجا تعادل بین گذشته استعماری را با یک موجودیت معاصر را شاهد هستید. تورهایی مسافربری بهترین راه برای بازدید از ساختمان پارلمان بریتیش کلمبیا است و بعدی باید قلعه کریداروخ باشکوه باشد. میتوانید تمام روز را در آن جا سپری کنید فقط فراموش نکنید حتما زمان کافی برای بازدید از باغ ها ، ایالت طوطی و.. بگذارید.

سواحل زیبای توفینو کانادا

وقتی به کانادا فکر میکنید شاید تفریح و جنگل های بارانی اولین چیزی که به آن فکر میکنید نباشد. اما توفینو نظرتان را تغییر میدهد. در آنجا میتوان از سواحل زیبا، دریاچه ها، خلیج های کوچک غذاهای به سبک سواحل غربی و اطاق های عجیب و غریب لذت برد.

شهر نوستالژیک کانادا شهر کوئه بک

شهر کوئه بک مرکز فرهنگی کانادایی فرانسوی است. و نیازی به گفتن نیست که یکی از قدیمی ترین شهرک های آمریکای شمالی و از مهم ترین اماکن تاریخی کانادا با قدمت 400 ساله را در خود جای داده است. سایت جهانی یونسکو میگوید به علت وجود کلیسا ، خانه ها و خیابان های قرن هفدهمی این شهر ، شهر نوستالژیکی است.

مونترال ، پایتخت فرهنگی کانادا

مونترال بزرگترین شهر کوئه بک است که واقع در جزیره ای در رودخانه ی سنت لارنس می باشد . مونترال کانون فرهنگی فرانسه و بعنوان پایتخت فرهنگی کانادا شناخته میشود. این شهر فرانسوی زبان شهر در سطح بالا که یک رمانتیک عاشقانه اروپایی است. همچنین با مواد غذایی هیجان انگیز ، بوتیک های شیک، گالری ها، موزه ها و معماری شگفت انگیز آمیخته شده است.

قایقرانی در اتاوای کانادا

پایتخت جذاب کانادا ، اتاوا ، تحت تاثیر معماری های ویکتوریا ، موزه های تحسین برانگیز و پارک های عمومی است.

در مرکز شهر، گالری بزرگ ملی را مشاهده خواهید کرد. در این شهر میتوانید قایقرانی کنید.

پارک ملی بانف کانادا

در میان رشته کوه های کانادایی واقع در پارک ملی بانف ، این اقامتگاه کوچک برای همه یک چیز دارد. مرکز شهر با مناطر زیبا ، شب های شلوغ، بوتیک ها، رستوران ها و موزه ها متمایزاز بقیه قسمت ها میشود. کسانی که عاشق زندگی لوکس هستند در لژهای هتل پنج ستاره، چشمه های معدنی ، و در نزدیک کوه های تفریحی قرار دارند.

دریاچه لوئیز کانادا

40 دقیقه رانندگی به شمال غرب در بزرگراه ترنس کانادا از بنف ، دریاچه لوئیز را مشاهده خواهید کرد که یکی از زیباترین مناطق کانادا میباشد و دارای آب های معدنی، یخچال های بزرگ و قله های ناهموار است. مسافران میتوانند از اسکی ، اسنوبورد و اسکیت روی یخ زمستانی و قایقرانی ، ماهیگیری و پیاده روی در تابستان استفاده کنند.

غذاهای متنوع تورنتوی کانادا

پیتر اوستینوف از تورنتو با نام ” نیویورکی که توسط سوئیس اداره می شود “، یاد کرد. و مارگارت اتوود کانادا را سیب بزرگی میداند. چنین سخنانی تصویری از کانادا با عنوان شهری پویا ، چند فرهنگی و خطوط هوایی مدرن که توسط برج کنترل CN اداره میشود (بلند ترین بنای ساده در نیمکره غربی). در این شهر مردم به بیش از 140 زبان صحبت میکنند و به همان اندازه هم غذاهای متنوعی یافت میشود.

کلگری ، پرطرفدارترین شهر کانادا

کلگری یک از شهرهای مشهور کانادا به عنوان جاذبه جهانگردی و گردشگری است و باید بدانید که کلگری در لیست پرطرفدارترین شهرهای دنیا برای جهانگردان و مهاجران، در سال 2014 انتخاب شد.

مرکز صنعت نفت کانادا که با دفاتر شرکت، برج ها و آسمان خراش ها پر شده است ، علاوه بر این یکی از نکات جالب در شهر کلگری وجود پل های عابر پیاده ای است که برخی آسمان خراش ها را به هم متصل می نمایند و این برای جهانگردان و توریست ها بسیار جالب توجه است؛

طبق گزارشاتی که از مشخصات این ساختمان ها در دسترس است این ساختمان ها و پل ها، سیستم گرمایشی قوی دارند به طوری که در زمستان ها مردم می توانند بدون پوشیدن لباس های زمستانی میان این ساختمان ها رفت و آمد داشته باشند.

آبشار زیبای نیاگارا در کانادا

آبشار نیاگارا ، آبشاری که کمتر کسی نام این جاذبه ی گردشگری و دیدنی کانادا را نشنیده است ، ولی چرا اینقدر مشهور شده است ؟ این آبشار که در مرز میان آمریکا و کانادا پدید آمده است در واقع از جمع سه آبشار بزرگ و کوچک به نام های آبشار نقاب عروس، آبشار نعل اسبی و آبشار آمریکایی ایجاد شده است.

ارتفاع آین آبشار بیش از 50 متر می باشد و به جهت فشار آبی که واتر فال نیاگارا دارد به عنوان قوی ترین آبشار در منطقه آمریکای شمالی ثبت شده است . حجم زیاد آب و فشار قوی آن موجب استفاده از آن به عنوان منبع برق آبی شده است. دلیل رنگ سبز زیبای این آبشار این است که در هر دقیقه حدود 60 تن خاک و نمک با یکدیگر مخلوط می شوند و این رنگ را به آب می بخشند

زبان فرانسه در شیراز

آموزش زبان فرانسه در شیراز

کلاس زبان فرانسه در شیراز

09173162644 – 09173117546

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.

فریده حجازی http://farideh-hejazi.ir