بهترین روش یادگیری مکالمه به زبان فرانسوی

هیچ فرمول جادویی برای یادگیری مکالمه به زبان فرانسوییا هر زبان دیگری وجود ندارد. این کار به زمان،انرژی و شکیبایی زیادی نیاز دارد. با این وجود، روش‌هایی وجود دارد که مطالعه شما از زبان فرانسه را کارآمدتر می‌کند و بنابراین کمک می‌کند سریع‌تر زبان بیاموزید. مکالمه فرانسوی مکالمه فرانسه تقویت مکالمه فرانسه

دو مولفه‌ی اصلی مطالعه‌ی زبان، آموزش و تمرین است، و این دو دست به دست هم پیش می روند. حفظ لغات در صورتی که قادر به استفاده از آنها نباشید فایده‌ای ندارد، در نتیجه باید مطالعاتتان را با تمرین تکمیل کنید.  مکالمه فرانسوی مکالمه فرانسه تقویت مکالمه فرانسه

روش‌های زیر برای یادگیری زبان فرانسه شامل ایده‌های عملی بسیاری هستند

روی لغات و عبارات پایه، تلفظ، گرامر و افعال در فرانسه برای افراد مبتدی کار کنید. با اینحال، خودآموزی کار هر کسی نیست و بیشتر افراد به راهنمایی یک مدرس برای یادگیری درست فرانسوی یا حداقل به یک ابزار یادگیری زبان مناسب احتیاج دارند. فریدلینگو مجموعه‌ای از بهترین منابع خودآموز زبان فرانسوی را گردآوری کرده است که می‌توانید از طریق این لینک تهیه کنید.

به زبان فرانسه گوش کنید مکالمه فرانسوی مکالمه فرانسه تقویت مکالمه فرانسه

هر ورز به مکالمات فرانسوی گوش کنید. هر چه بیشتر گوش کنید، دستیابی به لهجه دوست داشتنی فرانسوی برای شما ساده‌تر خواهد بود.

روی یک روش صوتی فرانسوی سرمایه گذاری کنید. مکالمه فرانسوی و نوشتار فرانسوی مانند دو زبان متفاوت به نظر می‌رسند. برای فرا گرفتن تلفظ درست زبان قرانسوی کمک گرفتن از فایل‌های صوتی به این زبان ضروری است.

به موسیقی فرانسوی گوش کنید. ممکن است همه کلمات را درک نکنید، ولی خواندن آهنگ‌های فرانسوی روش خوبی برای دریافت ریتم زبان فرانسه و روشی جذاب برای یادگیری واژگان جدید است.

فیلم‌های فرانسوی ببینید. فیلم‌ها ابزار خیلی خوبی برای زبان‌آموزان سطح پیشرفته هستند لی دیالوگ های سریع و اصطلاحی در آنها ممکن است روحیه زبان‌آموز مبتدی را تضعیف کند.فیلم‌های فرانسوی و رادیوی فرانسه برای مردم فرانسه تهیه شده‌اند و اغلب برای زبان‌آموزان مبتدی بسیار دشوار هستند.

به فرانسوی بخوانید

روزنامه‌ها و مجلات فرانسوی ابزار خوبی برای زبان‌آموزان در سطح پیشرفته محسوب می‌شوند. چون هر مقاله واژگانی دارد که شما آنها را نمی‌شناسید، بعد از اتمام خواندن مقاله، کلمات را بیابید و سپس دوباره مقاله را با رجوع به معانی کلمات بخوانید.

همین‌طور ادبیات فرانسه. سایت کتاب‌های دوزبانه را چک کنید تا ببینید آنها می‌توانند به شما کمک کنند یا نه.

از یک فرهنگ لغت برای ساخت فلاش کارت و فهرست کلمات اصلی استفاده کنید.

از فلاش کارت ها برای برچسب زدن به همه چیز در خانه استفاده کنید: درها، دیوارها، قفسه‌های کتاب، اتاق‌ها و دیگر وسایل.فهرست کلمات را در یک جعبه نگاه دارید. هر روز آنها را بخوانید و خود را امتحان کنید. وقتی مطمئن شدید که همه کلمات فهرست را می‌دانید ، آن را از جعبه خارج کرده و فهرست دیگری را جایگزین کنید.

به فرانسوی صحبت کنید

برای مکالمه به زبان فرانسوی نه تنها باید فرانسوی بدانید بلکه باید بر ترس خود از صحبت کردن در مقابل مردم غلبه کنید. و تنها روش برای این کار تمرین با دیگران است.

گفته می‌شود چیزی نمی‌تواند جایگزین تعاملات در زندگی واقعی شود. برای یادگرفتن مکالمه به فرانسوی باید واقعا صحبت کنید! کلاس‌های محلی زبان فرانسه را چک کنید، یک موسسه زبان فرانسه یا کالج فرانسه در نزدیکی شما وجود خواهد داشت که کلاس‌های مکالمه زبان فرانسه ارائه می‌دهد و یا در کلاس مکالمه فرانسه در اسکایپ شرکت کنید.

ولی بهترین روش برای پیشرفت سریع و تسلط بر مکالمه به زبان فرانسه داشتن تجربه غوطه وری در زبان فرانسه میباشد

درصورت شرکت در کلاس های زبان فرانسه با شماره 09173117546 _ 09173162644 تماس حاصل فرمایید

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.