حقوق به زبان فرانسه

اکثر وکلا و قضات که در رشته های حقوقی سر رشته دارند تا حدی بر تاثیر زیاد قوانین فرانسه در ایران واقف هستند. le Droit یا همان قانون کلمه ای است که حقوق به زبان فرانسه را بیان می کند. اما اصطلاحات حقوقی در زبان فرانسه می تواند برای افراد مشغول در این حوزه بسیار با اهمیت باشد

حقوق به زبان فرانسه

Le cour دادگاه

Le jury هیئت ژوری

Le juge قاضی

Le temoin شاهد

L’avocat وکیل

L’accusation پیگرد قانونی

L’accuse متهم

Le procureur مدعی

Le proces محاکمه

Le mandat حکم

Le liberte conditionnelle عفو مشروط

Le cour supreme دادگاه عالی

البته همانطور که افراد فعال در حوزه های قوانین حقوقی و مدنی می دانند هر اصطلاح می توان تعریفی بسیار خاص داشته باشد و با چیزی که عموم از آن می شناسند متفاوت باشد. اما اگر واقعا دوست دارید حقوق به زبان فرانسه را با ترجمه ای دقیق در زبان انگلیسی داشته باشید یکی از بهترین سایت سایت French-Property می باشد. اگرچه بیشتر اصطلاحات حقوقی این سایت مربوط به اصطلاحات اسناد و مستقلات می باشد اما همچنان ترجمه های دقیق آن از نکات بسیار مثبت می باشد.

اما اگر می خواهید کار حقوقی در فرانسه کنید و یا برای تحصیل در رشته حقوق در فرانسه اقدام نمایید بهترین دیکشنری برای شما می توان دیکشنری حقوق به زبان فرانسه Dahl’s Law Dictionary می باشد. یکی از محسنات این فرهنگ لغت بیان تفاوت های اصطلاحات بین فرانسه و انگلیس می باشد. زیرا این دو کشور از دو سیستم قضایی کاملا متفاوت استفاده می کنند این تفاوت ها برخی اوقات می تواند بسیار سخت شناسایی شون کرد .

جهت شرکت در کلاس های زبان فرانسه باشماره 09173117546 یا 09173162644 تماس حاصل فرمایید

فریده حجازی farideh-hejazi.ir

نام نویسی دوره سطح A1زبان فرانسه

به اطلاع می رساند شروع دوره استاندارد آموزش وتدریس سطح A1 زبان فرانسه باتوجه به متون استانداردازسطح مبتدی به بالا درموسسه زبان پارساآموزان شیراز درحال

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه

نام نویسی دوره چت زبان فرانسه درموسسه زبان پارسا آموزان شیراز درحال برگزاری می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09173162644-09173117546تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

فریده حجازی مدرس حرفه ای زبان فرانسه در شیراز ، برای آموزش زبان فرانسه در شیراز با ما تماس بگیرید.

فریده حجازی farideh-hejazi.ir