دوره های آموزش زبان فرانسه تابستان 1401

تماس با ما

 

آموزش زبان فرانسه در شیراز ثبت نام از سراسر کشور با سیستم حرفه ای آموزش آنلاین

آموزش زبان فرانسه تحت مدیریت استاد فرانسوی الاصل فارغ التحصیل از دانشگاه سوربن پاریس، مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان فرانسه در شیراز ، تیم مدرسان موسسه همیشه از جدیدترین و به روزترین متدهای آموزشی زبان فرانسه در دنیا با 18 سال سابقه استفاده میکنند.

آیا می دانید به منظور رفاه حال زبان آموزان موسسه زبان پارسا شیراز دوره های متنوعی را برای علاقه مندان به یادگیری زبان فرانسه ارائه می دهد؟

 • دوره چت فرانسه
 • دوره فشرده فرانسه
 • دوره استاندارد فرانسه
 • دوره آمادگی برای آزمون فرانسه

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

آموزش آنلاین زبان فرانسه

کلاسهای فشرده زبان فرانسه

چه کتابهایی برای آموزش استفاده می شود؟

شهریه شرکت در دوره آموزش زبان فرانسه

مدت زمان دوره آموزشی فرانسه

کلاس چت زبان فرانسه

کلاس خصوصی آموزش فرانسه

کلاس آمادگی آزمون TCF, TEF, DELF, DALF

چه کتاب هایی برای آموزش استفاده می کنیم؟

ثبت نام کلاس فرانسه (آنلاین و حضوری)

دوره های فشرده زبان فرانسه در شیراز

View this post on Instagram

A post shared by آموزشگاه زبان پارسا تاسیس 1380 (@parsali.ir)

در صورتی که برای یادگیری زبان فرانسه فرصت کمی دارید دوره های فشرده حداقل 6 ماهه و نیمه فشرده نیز به علاقه مندان ارائه می شود، برای کسب اطلاعات تکمیلی با موسسه زبان پارسا در ارتباط باشید، همچنین می توانید شماره تلفن تماس خود را در قسمت چت (گوشه سمت راست) سایت وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در ادامه متن می توانید با دوره های آمادگی آزمون فرانسه، شهریه و کتاب های آموزشی آشنا شوید.

دوره های آموزش آنلاین زبان فرانسه + ثبت نام

دوره های آموزش آنلاین زبان فرانسه توسط آقای گیوم توتن شروع شده است برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

چگونه در دوره های حضوری آموزش زبان فرانسه ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در دوره های حضوری آموزش زبان فرانسه در شیراز راه های متنوعی برای شما در نظر گرفته ایم، ثبت نام آنلاین، ثبت نام از طریق چت با بخش آموزش، رزرو تلفنی و ثبت نام حضوری

ثبت نام بسیار ساده و بر اساس حمایت از حریم خصوصی دانش پژوهان در نظر گرفته شده است. برای ثبت نام در صورتی که مایل به انتشار اطلاعات فردی خود نیستید، تنها داشتن شمار تماس شما کافی است.

پس از آن نوبت به پرداخت شهریه و آغاز دوره های آموزشی حضوری زبان فرانسه در شیراز می باشد.

در ضمن شرایط ویژه ای برای تخفیف به دانشجویان برتر و یا همکاری با سازمان ها و شرکت ها و ارگان های مختلف را داریم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از گوشه سمت راست همین صفحه برای ما پیام بگذارید و یا با ما تماس بگیرد. 

مدت زمان دوره های آموزش فرانسه + سریع ترین راه

دوره های استاندارد آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان پارسا معمولا بین 8 تا 12 ترم می باشد. هر ترم یک ماه و نیم زمان می برد، و هر هفته 3 جلسه به آموزش می پردازیم، مدت زمان هر جلسه آموزشی 2 ساعت می باشد.

اما در صورتی که برای یادگیری زبان فرانسوی عجله دارید می بتوانید از شرایط دوره های فشرده و نیمه فشرده موسسه زبان پارسا آگاه شوید. کافی است از گوشه سمت راست صفحه در قسمت چت ، شماره تماس خود را وارد نمایید ، کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کرده و شما را با شرایط متنوع آموزش زبان فرانسه آشنا می کنند.

چرا باید فرانسه یاد بگیرم؟

موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز (موسسه زبان فرانسه در شیراز) به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید زبان فرانسه را بیاموزید.

 • زبان فرانسه، زبان فرهنگ و زبان دوم روابط بین الملل است
 • اگر می خواهید راهنمای تور فرانسوی زبان باشید
 • برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان فرانسه (TCF, TEF , DELF , DAlf)
 • برای تحصیل در دانشگاه های فرانسوی زبان باید فرانسه بدانیم.
 • برای مصاحبه سفارت و مهاجرت به کشور های فرانسه ، بلژیک، سوئیس، کبک کانادا باید فرانسه بدانیم.
 • برای مهارت در ترجمه متون 

تکلم به زبان فرانسوی امتیاز خوبی برای موفقیت تحصیلی در فرانسه است حتی اگر برای ادامه تحصیلات عالی در این کشور لزوما به تسلط به این زبان نیاز نباشد. با اینحال توجه داشته باشید: عدم آشنایی به این زبان یکی از نخستین دلایل عدم موفقیت دانشجویان خارجی در این کشور است به ویژه در رشته های علوم انسانی و حقوق ؛ در این راستا موسسه فرهنگی هنری و زبان پارسا آموزان شیراز نسبت به آموزش زبان فرانسه در شیراز به کمک مشتاقان یادگیری زبان فرانسه می آید کافی است با موسسه زبان پارسا شیراز تماس بگیرید.

آموزش زبان فرانسه برای مهاجرت و ادامه تحصیل

یادگیری زبان فرانسه در شیراز مخصوص مهاجران، چنانچه شما قصد دارید برای مهاجرت و مصاحبه سفارت اقدام کنید پشت سر گذاشتن آزمون های جهانی زبان فرانسه الزامی است. دپارتمان زبان فرانسه موسسه زبان پارسا آموزان شیراز با تجربه ای 15 ساله در این زمینه میتواند راه را بر شما هموار کند. آموزش زبان فرانسه در شیراز ویژه دانشجویان دانشگاه های فرانسوی زبان سراسر دنیا چنانچه قصد دارید برای تحصیل در یکی از دانشگاه های کشورهای فرانسه زبان (فرانسه ، بلژیک، سوئیس، کبک کانادا)اقدام کنید دپارتمان زبان فرانسه موسسه زبان پارسا آموزان شیراز با تجربه ای 15 ساله و دانش خود به کمک شما می آید. آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز

دوره های آمادگی آزمون زبان فرانسه

در موسسه زبان پارسا کلاسهای آمادگی برای آزمون های استاندارد و بین المللی زبان فرانسه را برگزار می کنیم، شرح دوره های آموزشی تحت پوشش به شرح زیر است:

 • آزمون TCF که به زبان ساده تر معادل تافل زبان انگلیسی است.
 • آزمون TEF  آزمونی معتبر که از سوی اتاق بازرگانی و صنعت پارسی ابداع شده است.
 • آزمون DELF دیپلم مقدماتی زبان فرانسه
 • آزمون DALF دیپلم پیشرفته زبان فرانسه

برای کسب اطلاعات تکمیلی با موسسه زبان پارسا در ارتباط باشید، همچنین می توانید شماره تلفن تماس خود را در قسمت چت (گوشه سمت راست) سایت وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

آزمون های بین المللی زبان فرانسه

باگذراندن دوره های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان پارسا شیراز زبان آموزان آمادگی لازم برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان فرانسه را کسب می کنند.

آزمون TCF

TCF آزمون آشنایی با زبان فرانسه یکی ازآزمونهای رسمی زبان فرانسه عمومی و معادل تافل زبان انگلیسی است. این آزمون

 

آموزش زبان فرانسه در شیراز آزمون TCF

نشانگر سطح آشنایی با زبان فرانسه به طور ساده، مطمئن و به خصوص بسیار سریع است. ارزیابی تمامی سطوح آشنایی با زبان فرانسه از سطح مقدماتی تا سطوح پیشرفته را همانگونه که شورای اروپا تعریف نموده است، ممکن می سازد. این ارزیابی تنها دو سال معتبر است. مرکز بین المللی مطالعات آموزشی CIEP به عنوان موسسه دولتی وابسته به وزارت آموزش ملی، آزمون را طراحی، تصحیح و ارزشیابی می کند. آزمون آشنایی با زبان فرانسه دارای ٣ آزمون اجباری درک مفهوم شفاهی، درک متون نوشتاری، تسلط به ساختارهای زبان است ( یک ساعت و نیم ) و آزمونهای تکمیلی مربوط به آن (امتحان کتبی و شفاهی) است.

انواع جانبی آزمون TCF:

بجز حالت عادی و شناخته شدهء آزمون TCF، چند آزمون TCF تخصصی دیگر هم هست که برای اهداف خاصی برگزار میشه:

 • TCF IR برای علوم ارتباطات بین المللی
 • TCF SO در علوم کامپیوتر
 • TCFQ برای گرفتن شهروندی Quebec
 • ANF-TCF برای گرفتن شهروندی فرانسه

آزمون TEF

TEF آزمونی است که از سوی اتاق بازرگانی و صنعت پاریس ابداع شده است. این آزمون مهارت ها و سطح زبان فرانسوی عمومی داوطلبان را در قالب QCM (100 سئوال) و دو امتحان تکمیلی (یکی کتبی و دیگری شفاهی) مورد سنجش قرار می دهد.

TEF در 400 مرکز معتبر در حدود 100 کشور برگزار می شود.

آزمون DELF

DELF مخفف Diplôme d’Etudes en Langue Française و

 DALF مخفف Diplôme Approfondi de Langue Française است. 

این دیپلم ها پیش نیاز ورود به دانشگاه های فرانسه یا هر دانشگاه دیگری در دنیاست که در آن برای تدریس از زبان فرانسوی استفاده می شود. این امتحانات ۲ بار درسال اواسط پاییز و اواسط بهار برگزار می گردد، این امتحانات از سال ۱۹۹۲ درایران برگزار شده است.

DELF (دیپلم مقدماتی زبان فرانسوی) و DALF (دیپلم پیشرفته زبان فرانسوی) مدرک های هستند که از سوی وزارت آموزش و پرورش فرانسه صادر می شوند.

این دیپلم ها از 6 مدرک مستقل تشکیل شده اند که هر کدام به یک سطح اختصاص دارد. پس از گذراندن چهار سطح می توان مدرک  DELF را به دست  اورد و با گذراندن دو سطح تکمیلی می توان به مدرک DALF دست یافت.

دوره های چت زبان فرانسه

طول دوره چت فرانسه به صورت 10 جلسه ای می باشد که زبان آموز بر اساس علاقه و یا در صورت تمایل می تواند آن را تمدید نماید در این دوره ها تلاش می شود زبان آموز بتواند مهارت های گفتاری شنیداری و محاوره ای خود را برای زبان فرانسه تقویت نماید. دوره چت فرانسه فرصتی برای افزایش اعتماد به نفس زبان آموز می باشد. آدرس : شیراز – آموزشگاه زبان پارسا

شهریه دوره های آموزش زبان فرانسه

به طور کلی هزینه ثبت نام دوره های آموزش و چت و آمادگی آزمون زبان فرانسه متغیر است. در موسسه زبان پارسا شهریه دوره های استاندارد و فشرده به شرح زیر است:

 چه کتابی برای آموزش فرانسه استفاده می کنیم؟

در موسسه زبان پارسا معمولا دو کتاب Taxi و Connexions به عنوان منبع درسی استفاده می گردد. کتاب Taxi تمرکز بیشتری بر مکالمه دارد.

زبان فرانسه و گستره جغرافیایی

در سراسر جهان به زبان فرانسه تکلم می شود، اگر قصد دارید در موسسه زبان پارسا شیراز زبان فرانسه را بیاموزید بهتر است بدانید که بیش از 260 میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می کنند. در حدود 70 کشور جهان زبان فرانسوی زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی است. در عین حال زبانی است که پس از زبان انگلیسی بیشترین طرفدار را میان زبان آموزان دارد. فرانسه دارای بزرگترین شبکه موسسات فرهنگی خارج از این کشور است که در آن ها زبان فرانسوی به بیش از 750000 نفر در سال آموزش داده می شود.

زبان دیگر روابط بین الملل

زبان فرانسوی در عین حال زبان کار و زبان رسمی در سازمان ملل، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک یا صلیب سرخ بین المللی است.

زبان فرهنگ

زبان فرانسوی، زبان بین المللی  تئاتر، هنرهای بصری، رقص، معماری، آشپزی، مد و… است. تسلط به زبان فرانسوی نه تنها یعنی دسترسی به نسخه اصلی مهم ترین متون ادبیات فرانسه و فرانسوی زبان بلکه یعنی دسترسی به سینما و ترانه های موسیقی. زبانی برای یادگیری زبان های دیگر. با یادگیری زبان فرانسوی می توانید به آسانی زبان های دیگر لاتینی را مثل اسپانیولی، ایتالیایی، پرتغالی یا حتی رومانیایی را بیاموزید.

 لینک گروه واتساپ فرانسه / اینستاگرام فرانسه شیراز

 

آشنایی با زبان فرانسه

برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان فرانسه در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان فرانسه بهره مند شوید.

آشنایی با زبان فرانسه

زبان فرانسه جز پنج زبان اول دنیا در سازمان ملل محسوب می‌شود.این زبان در کنار زبان‌هایی مانند انگلیسی-عربی-اسپانیایی- آلمانی و ماندارین …)قرار گرفته است. این زبان توسط ۱۳۶ میلیون نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. درحدود ۱۹۰ میلیون نفر، فرانسوی را به عنوان زبان دوم خود صحبت می‌کنند و ۲۰۰ میلیون نفر هم از آن به عنوان یک زبان دوم اکتسابی استفاده می‌کنند. کشورهای مثل کانادا، کبک، اونتاریو،نیوبرانزویک، بلژیک، لوکزامبورک و سوئیس از این زبان استفاده می‌کنند.

تاریخچه زبان فرانسوی

ریشه زبان فرانسه یک زبان رومی از خانواده زبان‌های هندو اروپایی می باشد .شاعران بزرگی مثل شارتیه، پیوم آپولینز، پل آدامز، لویی آراگون و … شعرها و داستان‌هایی را با این زبان سروده و به دنیا عرضه کرده‌اند. از زبان فرانسه به عنوان زبان شعر و ادبیات یاد شده است.این زبان به دلیل توسعه در بخش‌های صنعتی به ویژه صنعت توریسم در کشور فرانسه یکی از زبان‌های پرکاربرد در جهان است.

در ابتدا قبیله‌ای به نام پاریسی‌ها در منطقه‌ای به نام رودخانه سن زندگی می‌کردند و به مرور شهر پاریس و کشور پاریس را تشکیل دادند. شارل پنجم پادشاه فرانسه در قرون ۱۳۶۵ تا ۱۳۸۰ به دلیل علاقه به شعر و ادب و ترجمه آثار کلاسیک دنیا مردم را به ترجمه آثار ادبی و شهر و ادبیات ترغیب می‌کرد.

زبان فرانسه بین قرن‌های ۹ تا ۱۴ میلادی در این کشور رواج پیدا کرد.در ابتدا در فرانسه زبان لاتین مورد استفاده قرار میگرفت و به مرور با تغییر این زبان در لهجه و تلفظ لغات، تبدیل به زبان جدید شد. ریشه بسیاری از کلمات در زبان فرانسه از لاتین گرفته شده اند.

در قرن ۱۶ میلادی انقلاب عظیمی در فرهنگ و هنر اروپا به ویژه در فرانسه ایجاد شد که به دنبال آن کلیساها قدرت خود را از دست دادند و در نتیجه این اتفاق، فرهنگ و هنر و صنعت شکوفا شد.

زبان فرانسه در نقاط مختلف دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد . زبان فرانسوی از لحاظ سهولت یادگیری بعد از انگلیسی و اسپانیایی سومین زبان می‌باشد. زبان فرانسوی در ایران،بعد از انگلیسی بیشترین درصد زبان آموزان را در کلاس‌های آموزشی و دانشگاهی به خود اختصاص داده است دلیل آن هم اهمیت این زبان بین سیاستمداران و اهل شعر و ادب در گذشته و زمان حال است. این زبان در زمان قاجار به دلیل روابط بین ایران و فرانسه در کتب درسی آموزشی برای دانش آموزان وجود داشته است.

آموزش زبان فرانسه در شیراز ثبت نام و هزینه ها به همراه معرفی دوره های فشرده و استاندارد

نکاتی درباره زبان فرانسه

الفبای زبان فرانسه بر اساس الفبای لاتین می باشد و ۲۶ حرف دارد.علاوه بر حرف‌های ساده حروف ترکیبی بسیاری که از ترکیب دو حرف o و e و حرف‌های زبر و نرم می‌باشد جالب است بدانید که بیش از 20 درصد از حروف الفبای زبان فرانسه از زبان‌های دیگر وام گرفته شده است برای مثال ۵/۱ درصد را از آلمانی، ۱/۰ درصد از عربی و ۱۲ درصد از اسپانیایی و باقی از زبان‌های دیگر گرفته شده است.

در زبان فرانسه اسامی دارای جنسیت گرامری هستند که می‌تواند مذکر یا مونث باشد.حرف تعریف le نشان دهنده اسامی مذکر، حرف تعریف la نشان دهنده اسامی مؤنث و حرف تعریف les نشان دهنده اسامی جمع می باشد .

فرانسوی‌ها در کشور خود مقید به قواعد و دستور زبان هستند و معمولا مؤدبانه و آرام صحبت می‌کنند. به‌عنوان‌مثال واژه‌ی سلام همیشه با القاب اجتماعی و خوش‌رویی تمام به کار برده می شود، برخورد غیر عمد در خیابان حتما با گفتن «pardon» همراه می‌شود یا بهترین کلمه در خداحافظی با افراد ناشناس «Au revoir» است.

 

برای آموزش زبان فرانسه در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان فرانسه در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان فرانسه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان فرانسه ، و همینطور دوره های فشرده آموزش فرانسه ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان فرانسه به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574