آزمون تعیین سطح رایگان زبان فرانسه توسط فریده حجازی

آزمون تعیین سطح رایگان زبان فرانسه

آیا می خواهید سطح زبان فرانسه خود را بدانید؟ آیا می خواهید با تیم فریده حجازی، یکی از بهترین معلمان زبان فرانسه در شیراز، آشنا شوید؟ آیا می خواهید از فرصت های یادگیری زبان فرانسه در کلاس های حضوری و آنلاین بهره مند شوید؟

برای مشاهده نمونه آموزش ها اینجا کلیک کنید: ویدیو های کوتاه آموزش فرانسه

اگر پاسخ شما بله است، پس از این فرصت استثنایی از دست ندهید. تیم فریده حجازی برای شما یک آزمون تعیین سطح رایگان زبان فرانسه طراحی کرده است که به شما کمک می کند تا سطح دقیق خود را بشناسید و بتوانید بهترین برنامه را برای پیشرفت زبان خود انتخاب کنید.

این آزمون تعیین سطح رایگان به صورت حضوری در شیراز برگزار می شود. اگر در شیراز نیستید، نگران نباشید. شما هم می توانید در جلسه تعیین سطح رایگان که هر هفته به صورت آنلاین برگزار می شود، شرکت کنید. برای این کار، فقط کافی است با واتس آپ، پیامک یا تماس با شماره 09173162644 (فریده حجازی)، وقت خود را رزرو کنید.

جلسه اول دوره های حضوری آموزش زبان فرانسه در شیراز رایگان می باشد.

این یک فرصت عالی است که نباید از دست بدهید. با شرکت در این آزمون تعیین سطح رایگان، نه تنها سطح خود را مشخص می کنید، بلکه با روش های نوین و جذاب یادگیری زبان فرانسه از تیم فریده حجازی آشنا می شوید. پس چه منتظر هستید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید و جای خود را در این آزمون تعیین سطح رایگان رزرو کنید.