آموزش و تدریس زبان فرانسوی در شهر شیراز با گروه آموزشی فریده حجازی

آموزش زبان فرانسه در شیراز

گروه آموزشی فریده حجازی

گروه آموزش فرانسه در اینستاگرام

09173162644

با اساتید Native فرانسه

یادگیری فرانسه را آغاز کنید

مکالمه زبان فرانسه

من به شما کمک میکنم تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید فرانسه صحبت کنید. من همیشه از جدیدترین و به روزترین متدهای آموزشی زبان فرانسه در دنیا استفاده میکنم، آموزش زبان فرانسه هیچ گاه به این سادگی نبوده است

آمادگی آزمون های فرانسه

چنانچه شما قصد دارید برای مهاجرت اقدام کنید پشت سر گذاشتن آزمون های جهانی زبان فرانسه الزامی است. من با تجربه ای که در این زمینه دارم میتوانم به شما کمک کنم ، خیلی سریع و راحت برای آموزش زبان فرانسه در شیراز اقدام کنید .... بیشتر

مشاوره تحصیلی فرانسه

چنانچه قصد دارید برای تحصیل در یکی از دانشگاه های کشورهای فرانسه زبان اقدام کنید من میتوانم با تجربه و دانش خود به شما کمک کنم، اگر حتی الفبای زبان فرانسه را نمی دانید نگران نباشید از ابتدا تا سطح حرفه ای با شما هستیم.

راز موفقیت شما در آموزش زبان فرانسه:
تلاش، پشتکار و بهره گیری از یک استاد با تجربه

فریده حجازی مدرس با تجربه زبان فرانسه در شیراز

معرفی آزمون های بین المللی زبان فرانسه

آزمون TCF

TCF آزمون آشنایی با زبان فرانسه یکی ازآزمونهای رسمی زبان فرانسه عمومی و معادل تافل زبان انگلیسی است. این آزمون

نشانگر سطح آشنایی با زبان فرانسه به طور ساده، مطمئن و به خصوص بسیار سریع است. ارزیابی تمامی سطوح آشنایی با زبان فرانسه از سطح مقدماتی تا سطوح پیشرفته را همانگونه که شورای اروپا تعریف نموده است، ممکن می سازد. این ارزیابی تنها دو سال معتبر است. مرکز بین المللی مطالعات آموزشی CIEP به عنوان موسسه دولتی وابسته به وزارت آموزش ملی، آزمون را طراحی، تصحیح و ارزشیابی می کند. آزمون آشنایی با زبان فرانسه دارای ٣ آزمون اجباری درک مفهوم شفاهی، درک متون نوشتاری، تسلط به ساختارهای زبان است ( یک ساعت و نیم ) و آزمونهای تکمیلی مربوط به آن (امتحان کتبی و شفاهی) است.

انواع جانبی آزمون TCF:

بجز حالت عادی و شناخته شدهء آزمون TCF، چند آزمون TCF تخصصی دیگر هم هست که برای اهداف خاصی برگزار میشه:

  • TCF IR برای علوم ارتباطات بین المللی
  • TCF SO در علوم کامپیوتر
  • TCFQ برای گرفتن شهروندی Quebec
  • ANF-TCF برای گرفتن شهروندی فرانسه
آموزش زبان فرانسه در شیراز آزمون TCF

آزمون TEF

TEF آزمونی است که از سوی اتاق بازرگانی و صنعت پاریس ابداع شده است. این آزمون مهارت ها و سطح زبان فرانسوی عمومی داوطلبان را در قالب QCM (100 سئوال) و دو امتحان تکمیلی (یکی کتبی و دیگری شفاهی) مورد سنجش قرار می دهد. TEF در 400 مرکز معتبر در حدود 100 کشور برگزار می شود. 

آزمون DELF

DELF مخفف Diplôme d’Etudes en Langue Française و DALF مخفف Diplôme Approfondi de Langue Française است. این دیپلم ها پیش نیاز ورود به دانشگاه های فرانسه یا هر دانشگاه دیگری در دنیاست که در آن برای تدریس از LOGO-Delf-Dalfزبان فرانسوی استفاده می شود. این امتحانات ۲ بار درسال ; اواسط پاییز و اواسط بهار اختصاصا” درکانون زبان ایران وباهمکاری بخش فرهنگی سفارت فرانسه درتهران برگزارمی گردد. این امتحانات از سال ۱۹۹۲ درایران برگزار شده است.

DELF (دیپلم مقدماتی زبان فرانسوی) و DALF (دیپلم پیشرفته زبان فرانسوی) مدرک های هستند که از سوی وزارت آموزش و پرورش فرانسه صادر می شوند.

این دیپلم ها از 6 مدرک مستقل تشکیل شده اند که هر کدام به یک سطح اختصاص دارد. پس از گذراندن چهار سطح می توان مدرک  DELF را به دست  اورد و با گذراندن دو سطح تکمیلی می توان به مدرک DALF دست یافت.

آموزش زبان فرانسه و نظر دانش آموزان

بهترین استاد زبان فرانسه که تاحالا پیش شون بوده ام و یکی از بهترین انسانهایی که توی زندگی باهاشون برخورد داشته ام. به خاطر همه خوبی ها ازتون ممنونم. براتون بهترین ها رو آرزو میکنم و امیدوارم به زودی بتونم ببینمتون

من پنج سال پیش شاگرد خانم حجازی بودم. زبان فرانسه را با کمک ایشان به خوبی یادگرفتم و پس از گذراندن امتحان این زبان برای تحصیل در فرانسه اقدام کردم. کمک های خانم حجازی را هیچ وقت فراموش نمیکنم 

 

سالها پیش با خانم فریده حجازی در یکی از آموزشگاه های زبان فرانسه شیراز آشنا شدم. کمک های بی دریغ، صبر و حوصله فراوان و تجربه ایشان مهمترین علت های موفقیت من در رسیدن به هدفم بود. همیشه از این بابت سپاسگذار ایشان هستم.

 

تسلط بر برترین متدهای آموزش زبان فرانسه

زبان فرانسه در شیراز