آموزش زبان فرانسه در شیراز

آموزش زبان فرانسه در شیراز از سال 1380 به صورت حرفه‌ای آغاز شده است. این کلاس‌ها با مدیریت و هماهنگی خانم فریده حجازی برگزار می شود.

آموزش زبان فرانسه در شیراز بر اساس استاندارد سطوح یادگیری زبان (CEFR) می‌باشد. این استاندارد سطوح زبان فرانسه را با مقیاس A1 (مبتدیان) تا C2 (تسلط کامل) دسته بندی می‌کند.

آموزش زبان فرانسه در شیراز سطح مبتدی A1 

در آموزش زبان فرانسه تا  سطح A1 زبان‌آموز می‌تواند عبارات ساده و اصطلاحات روزمره را بخواند، در دورهّای آموزش زبان فرانسه در شیراز سطح A1 میتوانید خود را معرفی کنید، و سوالات ساده را بپرسد و مکالمات ساده را انجام دهید و از نظر افراد حرفه‌ای آهسته‌تر و شمرده‌تر حرف می‌زنید.

آموزش زبان فرانسه در شیراز سطح A2 (ابتدایی)

زبان آموزان سطح A2 قادرند که درباره موارد ساده و روزمره صحبت و اطلاعات پایه را رد و بدل کنند. آنها می‌توانند درباره رویدادهایی همچون کا، خرید و روابط خانوادگی یا شخصی صحبت کنند. این افراد توانایی توضیح دادن و بحث کردن چیزی که در حال رخ دادن است را دارند. اغلب افراد بر این باورند که زبان آموزان سطح A2 می‌توانند زبان را صحبت کنند.

آموزش زبان فرانسه در شیراز سطح B1 (متوسطه)

زبان آموزان سطح B1 می‌توانند مکالمات را به طور شفاف انجام دهند، هرچند که ممکن است حوزه‌ی صحبت کردن آنها به موضوعات خاصی محدود باشد. بریا مثال، آنها می‌توانند درباره‌ی مدرسه، کار و کارهایی که در اوقات فراغتشان انجام می‌دهند حرف بزنند و به وقایعی که به هنگام سفر یا در داخل شهری که به آن زبان صحبت می‌کنند واکنش نشان دهند. این افراد توانایی توصیف کردن تجارب و آرزوهای خود را دارند و می‌توانند موضوعات مورد علاقه‌ی خود را به بحث بگذارند.

آموزش زبان فرانسه در شیراز سطح B2 (متوسطه‌ به بالا)

زبان آموزان سطح B2 باید قادر باشند متون پیچیده را درک کنند؛ حال چه متون بلند چه مختصر. آنها قادرند که اطلاعات تکنیکی مرتبط با تخصص خودشان را بفهمند. آنها می‌توانند کاملا مسلط و بطور آنی بدون هیچ مشکلی با افراد محلی ارتباط برقرار کنند. این اشخاص قادرند متون توصیفی و آماری را با جزئیات بالایی بنویسند.

آموزش زبان فرانسه در شیراز سطح C1 (پیشرفته)

زبان آموزان C1 قادرند ارتباطات بلند و پیچیده را بفهمند و ایده‌های موجود در بطن آن را درک کنند. این افراد می‌توانند زبان را به خوبی دریافت کنند و موضوعای مورد بحث را در سطوح مباحث اجتماعی، حرفه‌ای و آکادمیک بیان کنند. نوشتن متون پیچده و شفاف به شیوه‌ای سازماندهی شده در مورد موضوعات مختلف برای آنها ساده است.

آموزش زبان فرانسه در شیراز سطح C2 (تسلط کامل)

زبان آموزان C2 به زبان تسلط کامل دارند و تقریبا هرچیزی که می‌شنوند یا می‌خوانند را درک می‌کنند. آنها می‌توانند اطلاعات شنیداری یا برگفته از متن را به اختصار بنویسند و ارائه کنند. زبان آموزان C2 قدر به برقراری ارتباط و تعامل در سخت‌ترین موارد هستند و تقریبا تفاوتی با زبان آموزان محلی ندارند.

کلاس ترمیک زبان فرانسه شیراز

کلاس آنلاین آموزش زبان فرانسه در شیراز

کلاس حضوری آموزش زبان فرانسه در شیراز

دوره های آموزش زبان فرانسه در شیراز

آموزشگاه زبان فرانسوی شیراز

 مدرس زبان فرانسه در شیراز

آموزش فرانسوی در شیراز

آموزش زبان فرانسوی شیراز

تدریس زبان فرانسه شیراز

کلاس خصوصی زبان فرانسه شیراز

کلاس نیمه‌خصوصی زبان فرانسه شیراز

مکالمه زبان فرانسه شیراز

چت زبان فرانسه شیراز

فرانسوی در شیراز

شهریه کلاس زبان فرانسه شیراز

تدریس خصوصی فرانسوی شیراز

توسط تیم مدرسان فریده حجازی،

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کلاس‌ها و شهریه‌ها، کلاس‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی با ما در تماس باشید