جلسه آموزشی رایگان زبان فرانسه در شیراز که توسط فریده حجازی برگزار می شود

با سلام خدمت همه دوستان علاقه مند به زبان فرانسه. در این پست می خواهم به شما از جلسات آموزشی رایگان زبان فرانسه که توسط تیم فریده حجازی در شیراز برگزار می شود مطلع کنم.

قبل از هر چیزی به شما اطلاع میدهیم که مجموعه ای ویدیو های نمونه تدریس فرانسه به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است کافی است که بر روی این لینک کلیک کنید: مینی دوره آموزش فرانسه

 این جلسات به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های استاندارد انجام می شوند و هدف آنها ارتقای سطح زبانی و افزایش اعتماد به نفس شما در مکالمه فرانسه است. جلسه اول کلاسها رایگان می باشد و شما می توانید با ثبت نام در سایت ما یا تماس با شماره های زیر، جای خود را رزرو کنید. اگر در شیراز نیستید و یا نمی توانید به دلایلی حضوری شرکت کنید، نگران نباشید. ما برای شما جلسه رایگان معارفه زبان فرانسه را هر هفته به صورت آنلاین برگزار می کنیم که می توانید با لینک زیر وارد شوید و با استاد و دانشجویان دیگر آشنا شوید. در این جلسات، مباحث مختلفی درباره زبان فرانسه، فرهنگ و تاریخ فرانسه، منابع و روش های یادگیری زبان فرانسه و ... مطرح می شود و شما می توانید سوالات خود را بپرسید و نظرات خود را بگویید. این جلسات برای همه سطوح زبان فرانسه مناسب هستند و شما با حضور در آنها، می توانید از تجربه و دانش استاد و همکلاسی های خود بهره ببرید. پس از دست ندهید و همین حالا عضو کلاس های رایگان زبان فرانسه ما شوید. منتظر دیدار شما هستیم.

سلام دوستان. اگه دوست دارید زبان فرانسه یاد بگیرید، حتما به کلاس های رایگانی که تیم فریده حجازی در شیراز برگزار می کنه سر بزنید. این کلاس ها خیلی باحال و مفیدن و می تونید با حضور درشون، زبان فرانسه تون رو قوی کنید و راحت تر حرف بزنید. جلسه اول کلاس ها رایگانه و شما فقط کافیه از سایت ما یا با شماره های زیر ثبت نام کنید. اگه هم نمی تونید بیاید شیراز یا حضوری بیاید کلاس، مشکلی نیست. ما هر هفته یک جلسه رایگان معارفه زبان فرانسه داریم که می تونید آنلاین شرکت کنید و با استاد و بقیه دوستان چت کنید. در این جلسات، هر چیزی که درباره زبان فرانسه می خواید بدونید رو می تونید بپرسید و گفتگو کنید. این جلسات برای همه سطح زبان فرانسه مناسبن و شما با حضور درشون، خیلی چیزا یاد می گیرید. پس دیر نکنید و همین الان عضو کلاس های رایگان زبان فرانسه ما بشید. منتظرتون هستیم.

سلام دوستان. اگه دوست دارید زبان فرانسه یاد بگیرید، حتما به کلاس های رایگانی که تیم فریده حجازی در شیراز برگزار می کنه سر بزنید. این کلاس ها خیلی باحال و مفیدن و می تونید با حضور درشون، زبان فرانسه تون رو قوی کنید و راحت تر حرف بزنید. جلسه اول کلاس ها رایگانه و شما فقط کافیه از سایت ما ثبت نام کنید. سایت ما اینه: www.farideh-hejazi.ir. اگه هم نمی تونید بیاید شیراز یا حضوری بیاید کلاس، مشکلی نیست. ما هر هفته یک جلسه رایگان معارفه زبان فرانسه داریم که می تونید آنلاین شرکت کنید و با استاد و بقیه دوستان چت کنید. در این جلسات، هر چیزی که درباره زبان فرانسه می خواید بدونید رو می تونید بپرسید و گفتگو کنید. این جلسات برای همه سطح زبان فرانسه مناسبن و شما با حضور درشون، خیلی چیزا یاد می گیرید. پس دیر نکنید و همین الان عضو کلاس های رایگان زبان فرانسه ما بشید. منتظرتون هستیم.