دوره های تابستانه آموزش زبان فرانسه در شهر شیراز تابستان ۱۴۰۲

دوره های تابستانه آموزش زبان فرانسه در شهر شیراز ۱۴۰۲

Table of Contents

دوره های تابستانه آموزش زبان فرانسه در شیراز با تیم فریده حجازی

  می خواهم با شما درباره دوره های تابستانه آموزش زبان فرانسه در شیراز که توسط تیم فریده حجازی برگزار می شود، صحبت کنم. این دوره ها برای هر سطحی از زبان فرانسه مناسب هستند و با روش های جذاب و کاربردی آموزش داده می شوند. اگر شما هم علاقه مند به یادگیری یا تقویت زبان فرانسه هستید، این فرصت را از دست ندهید. در ادامه، بیشتر درباره مزایا، برنامه و شرایط ثبت نام این دوره ها توضیح می دهم.

آشنایی لیلا با تیم آموزش زبان فرانسه فریده حجازی

لیلا یک دختر دانش آموز بود که علاقه زیادی به یادگیری زبان فرانسه داشت. او می خواست بتواند با فرانسوی زبان ها ارتباط برقرار کند و از فرهنگ و هنر این کشور لذت ببرد. اما مشکل او این بود که در مدرسه خود، زبان فرانسه تدریس نمی شد و همچنین کلاس های زبان خارج از مدرسه برای او خسته کننده و یکنواخت بودند.

به همین خاطر، او تصمیم گرفت در تابستان، وقتی که مدرسه تعطیل بود، به یک دوره ی تابستانه ی آموزش زبان فرانسه در شیراز بپیوندد. او با جستجو در اینترنت، به سایت تیم فریده حجازی1 رفت و با دیدن معرفی دوره های آن، متوجه شد که این تیم بهترین گزینه برای او است. چرا که:

  • این تیم از معلمان مجرب و متخصص در زبان فرانسه تشکیل شده بود و با روش های نوین و جذاب، مطالب را به دانشجویان آموزش می دادند.
  • این تیم دوره های آموزش فرانسه را به صورت کارگاه های عملی و تفاعلی برگزار می کرد و دانشجو را در فعالیت های مختلف مثل بازی، نقاشی، خواندن، نوشتن، گفتگو و … شرکت می داد.
  • این تیم هزینه ی مناسب و رقابتی برای دوره های خود در نظر گرفته بود و همچنین جایزه و تشویق های مختلفی را برای دانشجویان پیشرو در نظر داشت.
  • این تیم فرصت های منحصر به فردی را برای آشنایی با جاذبه های گردشگری شیراز2 فراهم می کرد. 

لیلا با خود گفت: “این فرصت را نباید از دست بدهم.” و سریعاً با شماره ی تلفن موجود در سایت، با کارشناسان محترم تیم فریده حجازی تماس گرفت و درخواست ثبت نام در دوره ی تابستانه ی آموزش زبان فرانسه کرد. او پس از پذیرش در دوره، در تیرماه به شیراز سفر کرد و در یک هتل نزدیک به محل برگزاری کلاس ها اقامت گرفت.

لیلا از اولین روز کلاس، متوجه شد که معلم زبان فرانسه اش، خانم فریده حجازی6، بسیار دوست داشتنی و با انرژی است و با روش های جذاب و موثر، مطالب را به دانشجویان آموزش می دهد. او همچنین با دانشجویان دیگر کلاس، ارتباط خوبی برقرار کرد و با هم تمرین و تکلم می کردند. او در کنار کلاس ها، به شرکت در کارگاه های عملی و تفاعلی علاقه مند شد و با استفاده از بازی ها و فعالیت های مختلف، زبان فرانسه را بهتر یاد گرفت. او همچنین با سفارش به جاذبه های گردشگری شیراز، از دیدن بناهای تاریخی و طبیعت زیبای این شهر لذت برد.

پس از گذشت یک ماه، لیلا پیشرفت چشمگیری در زبان فرانسه داشت. او می توانست به راحتی صحبت کند، بخواند، بنویسد و بفهمد. او به خودش تبریک گفت که تصمیم درستی گرفته و به دوره ی تابستانه ی آموزش زبان فرانسه در شیراز با تیم فریده حجازی پیوسته بود. او قصد داشت تا سطح پیشرفته را نیز در همین تیم به پایان ببرد و سپس به فرانسه سفر کند و از دیدن جاذبه های زیبای این کشور لذت ببرد.

اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری زبان فرانسه هستید، می توانید با مراجعه به سایت تیم فریده حجازی1، اطلاعات بیشتری درباره دوره های تابستانه ی آن بدست آورید و در صورت تمایل، ثبت نام کنید. منتظر شنیدن نظرات شما در قسمت نظرات هستم.

مهدی یک دانشجوی کامپیوتر بود که علاقه زیادی به یادگیری زبان فرانسه داشت. او می خواست بتواند با فرانسوی زبان ها ارتباط برقرار کند و از فرهنگ و ادبیات این کشور لذت ببرد. اما مشکل او این بود که وقت کافی برای رفتن به کلاس های زبان نداشت و همچنین هزینه ی آن برای او سنگین بود.

به همین خاطر، او تصمیم گرفت در تابستان، وقتی که دوره ی تحصیلی تمام شده بود، به یک دوره ی تابستانه ی آموزش زبان فرانسه در شیراز بپیوندد. او با جستجو در اینترنت، به سایت موسسه ی پارسا رفت و با دیدن معرفی دوره های آن، متوجه شد که این موسسه بهترین گزینه برای او است. چرا که:

  • این موسسه از جدیدترین کتاب های آموزش فرانسه استفاده می کرد و متد آموزشی خود را با استانداردهای جهانی هماهنگ می کرد.
  • این موسسه آزمون تعیین سطح رایگان فرانسه برگزار می کرد و براساس نتایج آن، دانشجو را در سطح مناسب قرار می داد.
  • این موسسه دوره های آموزش فرانسه را به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می کرد و دانشجو می توانست با توجه به شرایط خود، روش مناسب را انتخاب کند.
  • این موسسه هزینه ی مناسب و رقابتی برای دوره های خود در نظر گرفته بود و همچنین تخفیفات ویژه ای برای دوره های تابستانه در نظر داشت.
  • این موسسه فرصت های منحصر به فردی را برای تقویت مکالمه و شنیدار فرانسه فراهم می کرد. مثلاً با استفاده از استاد Native، رادیو فرانسه، فیلم و موسیقی فرانسه و همچنین با برقراری ارتباط با فرانسوی زبان ها.

مهدی با خود گفت: “این فرصت را نباید از دست بدهم.” و سریعاً با شماره ی تلفن موجود در سایت، با کارشناسان محترم موسسه پارسا تماس گرفت و درخواست ثبت نام در دوره ی تابستانه ی آموزش زبان فرانسه کرد. او پس از انجام آزمون تعیین سطح، در سطح مقدماتی قرار گرفت و بلافاصله شروع به حضور در کلاس های آنلاین کرد.

مهدی از اولین جلسه ی کلاس، متوجه شد که استاد زبان فرانسه اش بسیار مجرب و با تجربه است و با روش های جذاب و موثر، مطالب را به دانشجویان آموزش می دهد. او همچنین با دانشجویان دیگر کلاس، ارتباط خوبی برقرار کرد و با هم تمرین و مکالمه می کردند. او در کنار کلاس ها، به تماشای فیلم ها و شنیدن موسیقی های فرانسه علاقه مند شد و با استفاده از رادیو فرانسه، خبرها و برنامه های مختلف را گوش می داد. او همچنین با چند نفر از فرانسوی زبان ها در شبکه های اجتماعی آشنا شد و با آن ها چت می کرد.

پس از گذشت دو ماه، مهدی پیشرفت چشمگیری در زبان فرانسه داشت. او می توانست به راحتی صحبت کند، بخواند، بنویسد و بفهمد. او به خودش تبریک گفت که تصمیم درستی گرفته و به دوره ی تابستانه ی آموزش زبان فرانسه در شیراز پیوسته بود. او قصد داشت تا سطح پیشرفته را نیز در همین موسسه به پایان ببرد و سپس به فرانسه سفر کند و از دیدن جاذبه های زیبای این کشور لذت ببرد.

امیدوارم از خواندن این داستان لذت برده باشید. اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری زبان فرانسه هستید، می توانید با مراجعه به سایت فریده حجازی، اطلاعات بیشتری درباره دوره های تابستانه ی آن بدست آورید و در صورت تمایل، ثبت نام کنید. منتظر شنیدن نظرات شما در قسمت نظرات هستم.

قابل توجه علاقه‌مندان ثبت نام در ترم تابستان آموزش زبان فرانسه در شیراز به اطلاع میرساند که دوره آموزش زبان فرانسه ویژه ترم تابستان آغاز شد برای اطلاع از شرایط ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات لطفا با شماره های زیر در ارتباط باشید.

این صفحه در مورد یادگیری زبان فرانسه با فریده حجازی است. فریده حجازی یک معلم زبان فرانسه است که با تیم خود کلاس های خصوصی و ترمی در شیراز و آنلاین برای سطوح مختلف یادگیری را ارائه می دهد. این صفحه همچنین برخی از دلایل یادگیری زبان فرانسه، مانند ادامه تحصیل، مهاجرت، ارتباط و فرهنگ را بیان می کند.  تیم فریده حجازی از بهترین منابع و روش های آموزش زبان فرانسه استفاده می کند، که با نیازهای زبان فارسی سازگار شده است. این صفحه همچنین اطلاعات تماس و لینک های رسانه های اجتماعی تیم را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با [تماس با فریده حجازی 09173162644] یا دنبال کردن [صفحه اینستاگرام] یا [کانال تلگرام] او برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس های زبان فرانسه اقدام کنید.