دوره های آموزش زبان فرانسه در شهر شیراز زمستان ۱۴۰۱

 

دوره های آموزش زبان فرانسه در شهر شیراز زمستان ۱۴۰۱

با توجه به افزایش تقاضا برای یادگیری زبان فرانسه در شیراز، موسسات مختلفی دوره های آموزشی را برای علاقه مندان به این زبان ارائه می دهند. این دوره ها با توجه به سطح، هدف و نیاز زبان آموزان، متنوع و مختلف هستند. در این مقاله، می خواهیم به معرفی برخی از این دوره ها و شرایط ثبت نام در آنها بپردازیم.

دوره های آموزش زبان فرانسه ویژه ترم زمستان ۱۴۰۱

اگر قصد دارید در ترم زمستان به یادگیری زبان فرانسه بپردازید، می توانید از دوره های آموزش زبان فرانسه ویژه ترم زمستان که توسط تیم فریده حجازی برگزار می شوند، استفاده کنید. این دوره ها با روش های نوین و کاربردی، شما را با مکالمه، گرامر، لغت، فرهنگ و ادبیات فرانسه آشنا می کنند. بعضی از این دوره ها عبارتند از:

 

- دوره آموزش زبان فرانسه با روش تیم فریده حجازی: این دوره با استفاده از روش تیم فریده حجازی که یک روش جامع و کارآمد برای یادگیری زبان است، شما را برای شرکت در آزمون های بین المللی فرانسه مثل DELF و DALF آماده می کند. این دوره توسط تیم فریده حجازی برگزار می شود  برای اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس، می توانید با شماره 09173162644 تماس بگیرید.

 

- دوره آموزش زبان فرانسه با روش نیمه خصوصی: این دوره با استفاده از جزوه جذاب و جامع برای یادگیری زبان فرانسه، شما را با سطح A1 تا B2 این زبان آشنا می کند. این دوره توسط موسسه فریده حجازی در شیراز برگزار می شود . برای اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس، می توانید با شماره 09173162644 تماس بگیرید.

 

- دوره آموزش زبان فرانسه با روش پارسا: این دوره با استفاده از متد باران که یک روش مدرن و کاربردی برای یادگیری زبان فرانسه است، شما را با مهارت های شنیداری، خوانداری، نوشتاری و گفتاری این زبان مجهز می کند. این دوره توسط تیم فریده حجازی برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس، می توانید با شماره 09173162644 تماس بگیرید.

دوره های آموزش زبان فرانسه ویژه ترم زمستان

اگر قصد دارید در ترم زمستان به یادگیری زبان فرانسه بپردازید، می توانید از دوره های آموزش زبان فرانسه ویژه ترم زمستان که توسط موسسات مختلف برگزار می شوند، استفاده کنید. این دوره ها با روش های فشرده و تخصصی، شما را در زمان کوتاه به سطح پیشرفته این زبان رسانده و برای ادامه تحصیل یا کار در کشور فرانسه آماده می کنند. بعضی از این دوره ها عبارتند از:

- دوره فشرده آموزش زبان فرانسه: این دوره با استفاده ازاستاندارد روش تیم فریده حجازی که یک روش جامع و معتبر برای یادگیری زبان فرانسه است، این دوره توسط تیم فریده حجازی در شیراز برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس، می توانید با شماره 09173162644 تماس بگیرید.

- دوره فشرده آموزش زبان فرانسه با روش حجازی: این دوره با استفاده از روش حجازی که یک روش نوین و پایپینگ برای یادگیری زبان فرانسه است

 

قابل توجه علاقه‌مندان ثبت نام در ترم زمستان آموزش زبان فرانسه در شیراز به اطلاع میرساند که دوره آموزش زبان فرانسه ویژه ترم پاییز آغاز شد برای اطلاع از شرایط ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات لطفا با شماره های زیر در ارتباط باشید.