آموزش زبان فرانسوی در شیراز

آموزش زبان فرانسوی در شیراز

آموزشگاه زبان فرانسه شیراز: معرفی 10 کلاس برتر

مشاهده مراکز معرفی شده

شاید شما هم جزو آن دسته از علاقه مندان به زبان فرانسه باشید و می خواهید یک آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز پیدا کنید تا آن را فرابگیرید. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید.

بدون هیچ تردیدی می توان گفت، زبان فرانسه یکی از جذاب ترین زبان های دنیاست و البته یادگیری آن نسبت به زبان انگلیسی کمی سخت تر می باشد.

اگر قصد مهاجرت به کشور فرانسه برای کار، تحصیل یا سفر توریستی دارید، بهتر است قبل از هر اقدامی زبان فرانسوی را یاد بگیرید.

این زبان به قدری جذاب و شیرین است که با شرکت در کلاس های زبان فرانسوی، روز به روز نسبت به آن مجذوب تر می شوید.

درست است که زبان فرانسه جزو زبان های سخت دنیا به حساب نمی آید، اما یادگیری آن خیلی راحت و آسوده نیست و واقعا نیاز به تلاش، تمرین و پشت کار دارد.

اینکه چقدر طول میکشد به زبان فرانسوی مسلط شوید، بستگی به پشتکار و تمرین شما خواهد داشت و طبق بررسی های انجام شده توسط آموزشگاه های مختلف، برای یادگیری متوسط این زبان به زمانی حدود 23 تا 25 هفته نیاز خواهید داشت به شرط آنکه هر روز 4 ساعت از زمان خود را به یادگیری این زبان اختصاص دهید.

البته آموزشگاه های زبان فرانسوی در این زمینه مشاوره خیلی بهتری به شما اختصاص می دهند که پیشنهاد می کنیم اگر مایل به یادگیری آن هستید، برای دریافت مشاوره به یکی از کلاس های زبان فرانسه در شهر خود مراجعه نمایید.

در مجموع دوره های آموزشی و یادگیری زبان فرانسه به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

  1. دوره A1 و A2: این دو جزو دوره های آموزشی مقدماتی زبان فرانسه می باشند.
  2. دوره B1 و B2: این دو جزو دوره های آموزشی متوسط زبان فرانسه می باشند.
  3. دوره C1 و C2: این دو جزو دوره های آموزشی پیشرفته زبان فرانسه می باشند.

اگر می خواهید یادگیری زبان فرانسه را شروع کنید، ابتدا به دنبال یک کلاس برتر در شهر خود باشید که از اساتید خوب فرانسه بهره مند باشند و در پایان هر دوره مدرک معتبر به شما اعطا کنند.

کیفیت تدریس اساتید، تجهیزات و محیط آموزشی با کیفیت، کیفیت آزمون های ارزیابی، نسبت هزینه به کیفیت تدریس، اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی و ... از مهمترین ویژگی های یک کلاس خوب فرانسه به حساب می آید.

حتما در جلسه مشاوره آموزشگاه شرکت کنید و تمامی سوالاتی که در ذهن دارید را از مشاورین آموزشگاه بپرسید.

از منابع باکیفیت که اساتید در اختیار شما قرار می دهند، استفاده کنید و تمرین روزانه هر منبع با روش مخصوص به آن را فراموش نکنید. برای یادگیری مکالمه، هر چیزی که می خوانید یا می شنوید را با صدای بلند و شمرده تکرار کنید و همیشه به نکاتی که استاد شما مطرح می کند، دقت نمایید.

جالب است بدانید که:

از زمان قاجار که بسیاری از رجال سیاسی برای ادامه تحصیل به فرانسه می‌رفتند، بسیاری از واژه‌های فرانسوی از طریق قوانین حقوقی وارد ایران شد و امروزه نیز در زبان فارسی بسیاری از این کلمات استفاده می‌شود و گاهی این کلمات به قدری در زبان فارسی رایج شده‌است که بسیاری از افراد نمی‌دانند که این واژگان فرانسوی هستند. از جمله می‌توان به کلماتی همچون: دوش (حمام)، کروات، مغازه، فامیل، کادو، شوفر، آسانسور، کودتا، رفوزه، پاساژ، ماساژ، مونتاژ، کتلت، املت، توالت، آژانس، اورژانس، مانتو، پالتو و مرسی اشاره کرد. (منبع: ویکی پدیا)

زبان فرانسه یکی از جذاب ترین زبان های دنیا می باشد و بدون شک طرفدران زیادی در کشورمان دارد. یادگیری زبان فرانسه را بهتر است از اساتید خبره و با دانش فرانسه که در کشورمان مشغول تدریس هستند بیاموزید تا به این زبان مسلط شوید.

همچنین اگر قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارید، لازم است ابتدا دوره های آموزشی این زبان را پشت سر بگذارید تا هنگام ورود به این کشور بتوانید راحت تر ارتباط برقرار کنید.

به همین دلیل آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز هم مثل تمام شهرهای بزرگ ایران پرطرفدار است و وبسایت کارشد به منظور دسترسی راحت تر شما کاربران گرامی، لیستی از آنها را در ادامه این مقاله تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با آنها در ارتباط باشید.

اگر تجربه یادگیری زبان فرانسه را در کلاس های شهر شیراز دارید، می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. زبان فرانسوی (ویکی پدیا)

سوالات پرتکرار کاربران در مورد آموزش زبان فرانسوی در شیراز

1

هزینه دوره زبان فرانسه در شیراز چقدر است؟

هزینه دوره زبان فرانسه در شیراز طبق بررسی های انجام شده به عوامل مختلفی چون سطح دوره (C2، C1، B2، B1، A2، A1)، تعداد جلسات، هزینه کتاب آموزشی، طول دوره و ... بستگی خواهد داشت.

2

مزایای یادگیری زبان فرانسوی چیست؟

  • زبان جهانی
  • زبانی برای بازار کار بین‌المللی
  • دسترسی به آداب و فرهنگ
  • داشتن سفر لذت‌بخش
  • فرصت‌های تحصیلی
  • زبانی برای یادگیری زبان‌های دیگر
3

یادگیری زبان فرانسه چقدر طول می کشد؟

فراگرفتن کامل زبان فرانسه مستلزم پشت سر گذاشتن دوره های A1 تا C2 می باشد که هر کدام از این دوره ها مدت زمان معلومی دارد و توسط آموزشگاه ها به شما اعلام می شود. همچنین پشتکار داشتن در یادگیری زبان فرانسه بسیار مهم است. دوره های A1 و A2 تقربیا 6 ماه طول (60 و 160 ساعت) می کشد، دوره های B1 و B2 یکسال (310 و 490 ساعت) و دوره های C1 و C2 دو سال (690 و 890 ساعت) به طول می انجامد. با گرفتن مدرک C2 فرانسه شما در هر شرایطی می توانید به زبان فرانسه صحبت کنید.